Anadolu Isuzu bayi Erdiloğlu Otomotiv, Agro Fuarı’na katıldı

Anadolu Isuzu İzmir bayii Erdiloğlu Otomotiv, 1-4 Şubat 2018 tarihlerinde 13.sü düzenlenen Agro Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Yeni Isuzu D-Max’i ve Isuzu N-Serisi kamyonetleri sergiledi.

Anadolu Isuzu İzmir Anadolu Isuzu bayii Erdiloğlu Otomotiv ile birlikte, Agro Expo fuarına katıldı. 13.sü düzenlenen ve konusundaki en büyük fuar olma özelliğini taşıyan Agro Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, çiftçiler başta olmak üzere birçok ziyaretçiyi ağırladı. Geçtiğimiz yılsonunda satışa sunulan ve yakın zamanda Anadolu Isuzu’nun Türkiye’deki fabrikasında da üretilmeye başlanacak olan Yeni Isuzu D-Max’e ve N Serisi kamyonetlere çiftçilerin ilgisi oldukça yoğundu.

N Serisi kamyonetler ile ticaret artık daha kolay

Anadolu Isuzu’nun başta kobiler olmak üzere, her segmentten müşterisine gerek taşımada verimlilik, gerekse kullanımda konfor sunan kamyonet grubunun çok tercih edilen 4 farklı modeli bulunuyor.

Isuzu N Wide, geniş ve derin kabini sayesinde kullanım kolaylığı sağlarken, gelişmiş süspansiyon sistemiyle sürücünün konforuna da önem veriyor. 3.5m’lik faydalı şasi boyu, 120 BG ve 300 Nm torklu yeni nesil Isuzu motoruyla ön plana çıkarak ticaretin yıldızlarından olduğunu gösteriyor.

Isuzu N-Wide Long yedek parça hizmetinde uygun fiyatlar sunmasının yanı sıra yakıtta sağladığı ekonomi ile de kullanıcısına avantajlar sağlıyor. N-Wide Long, 4.3 m’lik faydalı şasi boyu ile daha fazla hacim isteyenlere çözüm sunuyor.

Erdiloğlu Otomotiv’in İzmir’de düzenlenen Agro Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’ndaki standında sergilediği Isuzu NLR modeli ise dar sokaklara ve alanlara yönelik özel tasarımı ile park etmenin yanı sıra kullanıcısına yükleme ve boşaltma esnasında da kolaylık sağlıyor. Yüksek manevra kabiliyeti sunan araç, 3m’lik faydalı şasi boyu ve dayanıklı şasi yapısı, performansı ve esnekliğiyle sınıfında ön plana çıkıyor. Yüzde 49’a ulaşan üstün tırmanma yeteneğine sahip NLR, ayrıca 120 BG’lik gücü ve 300 Nm’lik torkunun sağladığı avantajla rampa etkisini en aza indiriyor.

N Serisi kamyonetlerin dördüncüsü ise Isuzu NLR Long. Dünya standartlarındaki teknolojisi onu iddialı konuma taşıyor. NLR Long’ta kullanılan 120 BG’lik Commonrail Turbo Dizel Intercooler motor, hem gerekli olan çekiş gücünü sağlıyor, hem de çevreyi koruyor. NLR Long, bireysel ve filo kullanıcılarının geniş hacim ihtiyaçlarına cevap veren 4.3m’lik şasi boyuyla da ideal olduğunu gözler önüne seriyor.

 

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.