Reklam
Reklam
Reklam

Horoz, Ankara’daki lojistik merkezini resmen açtı

Reklam

Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri Ankara ilinde inşa ettiği, ileri teknolojik altyapısı ile dünya standartlarında hizmet veren, 50.000 m2 açık alan üzerine kurulu, 33.000 m2 kapalı alana sahip Lojistik merkezinin resmi açılışını gerçekleştirdi.

Türkiye ve dünya çapında marka değeri olan önemli müşterilere hizmet vermek amacıyla 2019 yılında kurulan Lojistik merkezi 15 Nisan 2019 tarihi itibarıyla Türkiye’nin yabancı yatırımlı en büyük beyaz eşya şirketi ünvanına sahip BSH Türkiye’ye hizmet vermeye başladı. Avrupa’nın en çok tercih edilen markalarından Bosch ve Siemens’in yanı sıra Gaggenau ve Profilo markaları ile ülkemize değer katan BSH Türkiye, bu lojistik merkezinden Ankara ve Ankara’nın doğusundaki bölgelere operasyon sağlayacaktır.

Ankara Lojistik merkezimizin resmi açılışı Horoz Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Taner Horoz ve BSH Türkiye İcra Kurulu Üyesi (COO-TR) Sayın Dr. Joerg Schaupp’ın ev sahipliğinde gerçekleşti. Törene T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sayın Dr. Ömer Fatih SAYAN, AK Parti Ankara Milletvekili Sayın Prof. Dr. Arife Polat Düzgün’ün öncülüğünde birçok değerli Milletvekilimiz katılım gösterdi. Ayrıca Bakanlıklar, Resmi Kurumlar, Özel Sektör Üst düzey temsilcileri, müşteriler ve iş ortaklarıda bu önemli günde Horoz Lojistik ailesini yalnız bırakmadı.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.