Reklam
Reklam
Reklam

Horoz Lojistik’te yeni atamalar!

Reklam

Horoz Grup Şirketlerinden Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Tic. A.Ş. şirketi, üst yönetim kadrolarında şirket stratejileri doğrultusunda organizasyonel yapılanmaya gidilme kararı aldı.

Yeni yapılanmaya göre; 2006 yılından bu yana Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş. şirketimizin çeşitli faaliyetlerinde Grup Başkanı pozisyonunda görev alan Sn. Mehmet Aykut Aygüven İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine, 1997 yılından bu yana Horoz Grup şirketlerinde Genel Müdür ve Grup Başkanı pozisyonlarında görev alan Sn. Gürkan Gürbüz İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine, 1998 yılından bu yana Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş. şirketimizin operasyonel ve İş Geliştirme departmanlarında çeşitli pozisyonlarda yönetici olarak görev alan, en son Dağıtım Operasyon İş Geliştirme Direktörü olarak çalışan Sn. İlker Özkocacık Yurtiçi Lojistik Grup Başkanı görevine, 1987 yılından bu yana Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş. şirketimizin Uluslararası Karayolu Taşımaları faaliyetinde çeşitli pozisyonlarda yönetici olarak görev alan, en son Operasyon Direktörü pozisyonunda bulunan Sn. Naci Altun UKT Grup Başkanı görevine atanmıştır.

Bünyesindeki atamaların yanı sıra, 2003-2019 yılları arasında Borusan Lojistik bünyesinde Satış ve Operasyon faaliyetlerinde yönetici pozisyonlarında farklı görevlerde yer alan, en son İcra Kurulu Üyesi görevinde bulunan Sn. Sinan Cem Savcı Eylül 2019 tarihi itibari ile Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş. Şirketimizde İş Geliştirme Grup Başkanı pozisyonunda göreve başlamıştır.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.