İDO’ya uluslararası 3 kurumdan 6 farklı ödül

İDO, 2016 yılı Faaliyet Raporu ile global iş dünyasının en saygın ödül programlarından Stevie; ‘Faaliyet Raporları Oscarı’ olarak bilinen ARC Ödülleri ve dünyanın en itibarlı iletişim platformlarından Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP)’ta toplamda 4’ü altın olmak üzere 6 ayrı ödül kazandı.

Misafirlerine keyifli, konforlu ve avantajlı yolculuk deneyimi sunan İDO’nun hizmet kalitesi ve titiz çalışmaları, bir kez daha uluslararası arenada ödüllerle taçlandırıldı.

İDO’nun birlikte çalıştığı ve 2004 yılından bu yana hem Türkiye’de, hem de uluslararası arenada 35’ten fazla tasarım ödülünü kucaklamış tasarım ekibi Graffitiyle birlikte hazırlanan rapor, dünyanın en itibarlı ödül programlarından Stevie Ödülleri’nde ulaştırma kategorisinde ‘En İyi Faaliyet Raporu’ seçilerek altın ödül aldı. Ayrıca İDO, ARC Ödülleri’nde iki farklı kategoride iki ayrı altın ödül; Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP)’ta biri altın olmak üzere 3 ödül kazandı. İDO toplamda, global ölçekte 3 ayrı ödül programından 6 farklı ödül kazanmış oldu.

ULASIMSEKTÖRÜ

Anahtar Kelime: , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.