İş Hayatının Parlayan Yıldızı Lojistiktir

‘İş yaşamında gelişimin en hızlı olduğu alan lojistiktir. Ticaretteki gelişim ile birlikte lojistik de hızlı bir değişim içindedir.’

Eko Fuarcılık Fuarlar Müdürü Altınay Bekar, değişen yaşam şekli ve kentleşme ile birlikte malların ulaştırılmasında önemli değişiklikler yaşanacağını belirtti. ‘Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı’nı organize ederek, geleceğin kent yaşamında lojistiğin varacağı düzeyi sorguluyoruz’ diyen Altınay Bekar, şunları söyledi:

“İş hayatında lojistikçilerin yıldızının daha da parlayacağı bir döneme giriyoruz. Değişen yaşam şartlarına uyum sağlamak için sadece hizmet biçimi değil, kullanılan tüm ekipmanlar değişim geçirecek. Araçlar kadar yollar ve yapılar da değişime uğrayacak. Lojistik de tüm yeni gereksinimlere yanıt verecek bir dönüşüm yaşayacak.”

Her yıl gerçekleşen dünyanın en önemli lojistik etkinliklerinden biri durumundaki logitrans kapsamında lojistiğin tüm boyutlarını irdeleyen etkinlikler yapılıyor. Paneller, konferanslar ve sunumlar gerçekleştirilen logitrans için ‘kaçırılmaması gereken bir etkinlik’ diyen Bekar son olarak; ‘tüm iş dünyasının karar alıcıları, iş süreçlerini kurgulamadan önce logitrans’a gelmeli’ şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.