Özbekistan Nakliye Çalışmalarında Doğru Çözüm FXNAK Lojistik

Global dünyanın günümüz şartlarında lojistik çözüm ortağınızı doğru tercih etmeniz sizi maliyet ve hızlı çözüm noktasında size avantaj sağlar. Özbekistan Orta Asya Ülkeleri içerisindedir. Türki Cumhuriyetleri konusunda uzman lojistik çözüm ortağınız FXNAK Lojistik sizlere doğru çözümler sunuyor.

Türkiye-Özbekistan arası uluslararası nakliyat faaliyeti ile ihracat, ithalat ve transit ticaret yapan dış ticaret firmalarına avantajlar sunan FXNAK Lojistik’ten uygun Özbekistan nakliye fiyatları  talep edebilirsiniz. Özbekistan’a uluslararası nakliye konusunda parsiyel, komple tır, frigo tır, gabari dışı (sal kasa), ağır nakliye çözümleri ve lowbed taşımacılık gibi butik çözümler sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetleri İSO 9001:2008, İSO 10002:2018, TİO Belgesi, CMR Sigortası güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Uzman personelimiz uluslararası rekabet koşullarını göz önüne alarak sizlerin uluslararası arenada en iyi şekilde maliyet ve kalite avantajını bizimle elde edersiniz.

Özbekistan Nakliyesi Yapan Kurumsal Firma

Kurumsal hizmet odaklı müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmak için Özbekistan nakliye çalışan lojistik firmasıdır. Şirketlerin sürdürülebilir mal ve hizmet satışları için Özbekistan nakliye konusundaki ticari faaliyetlerini desteklemekteyiz. FXNAK Lojistik olarak; güven ve hizmet odaklı kurumsal çözümlerle müşterilerimize Özbekistan’a yük teslimatında destek sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz komple tır, frigo, sal kasa, lowbed, ağır nakliye konularında yüklerin güvenle ulaşımını sağlamaktadır. Müşterilerimizin kurumsal olarak son kullanıcıya kadar tüm taşımacılık ihtiyaçlarına seçenekler sunarız. Bünyemizde çalışan araçların tümü CMR Sigortası kapsamındadır.

Özbekistan Parsiyel Nakliye

Parsiyel taşımacılık ürün gönderici ve alıcılarına avantaj sunuyor. Parsiyel yüklerin maliyet olarak avantaj sağlaması komple tırı kiralama yerine müşteriler TIR’da belli bir bölümü kiralamaktadır. O nedenle müşterilerimize uzman olduğumuz Özbekistan parsiyel nakliye fiyat avantajını sunarız. Firmamız parça yük taşımacılığında yılların vermiş olduğu  deneyim ve tecrübe ile parsiyel yüklerinizi düzenli haftalık çıkışlarla Taşkent, Cizzak, Nukus, Semerkant, Novai Bölgelerine taşımaktayız.

Özbekistan Frigo Nakliye

Frigo taşımacılık soğuk zincir hizmeti önemli ve kritik bir noktaya sahiptir. Araçların EURO normlarında olması, gerekli bakım ve modern olmadır. Özbekistan frigo nakliye fiyatları konusunda rekabetçi navlun avantajını ve uzmanlığına FXNAK Lojistik’le ulaşın. Frigo araçlarımız Rusya üzerinden, Kazakistan, Özbekistan’a varış yapar. Özbekistan Ülkesine çalıştırdığımız 13,60 reefer araçlar CMR Sigortası güvencesindedir.

Kaynak: Lojistik Firması

ADVATORIAL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.