Petrol Ofisi, mega lüks yat Ace’ye yakıt ikmali yaptı

Türkiye akaryakıt, madeni yağlar ve kimyasallar sektörünün önemli firmalarından olan Petrol Ofisi’nin gücünü denizlere taşıyan PO Marine, son olarak 87 metre uzunluğundaki mega lüks yat Ace’ye yakıt ikmali yaptı.

Türkiye’de denizcilik sektörüne gerek transit gerekse iç pazarda, hem yakıt, hem de madeni yağlarda; ikmal, üretim ve hizmetlerini bir arada sunabilen tek şirket konumundaki Petrol Ofisi Deniz Satışları – PO Marine, Asmira ile birlikte, son olarak mega lüks yat Ace’ye yakıt ikmali gerçekleştirdi. 26 Kasım Pazartesi günü gerçekleştirilen ikmalde, 20 kara tankeri, Marmaris Cruise Port’ta demirli Ace’nin deposuna 450.000 litrelik yakıt ikmali yaptı.

Türkiye’nin tüm sahil şeridi boyunca konumlandırılmış 7 deniz terminali, 1 yüzer istasyon ve 5 marina istasyonuna sahip PO Marine, Türkiye’nin en itibarlı kamu ve özel denizcilik kurumları dâhil yıllık 600.000 tonun üzerinde yakıt ikmali gerçekleştiriyor. PO Marine, her yıl iç pazarda 34.000’den ve transit pazarda 2.700’den fazla, madeni yağ pazarında ise 2.500’den fazla gemiye ikmal yapıyor.

12 deniz tankeri (barc) ile Türkiye’nin en büyük dağıtım ağına sahip PO Marine, dünyadaki tüm limanlardan gelen yakıt taleplerine anında cevap verebiliyor. PO Marine, Türkiye suları ile birlikte acenteler üzerinden dünyanın 60 farklı ülkesinde hizmet veriyor.

PO Marine’in, deniz yakıtlarında, transit ve iç pazarlarda lider konumunu geleneksel olarak koruduğuna dikkat çeken Petrol Ofisi Ticari ve Endüstriyel Satışlar Direktörü Ulvi Kılıç, “Türkiye denizlerinin tamamında yakıt ikmali yapabilen tek markayız. Aynı zamanda dünyanın neresinde olursa olsun, gelen tüm yakıt ve madeni yağ taleplerine anında cevap verebiliyoruz. Petrol Ofisi markasının gücü ve denizcilik sektörünün içinden gelen tecrübeli, uzman kadromuz ile denizcilik sektöründe de dağıtım ağımızın başarısını ve müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılıyoruz” dedi.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.