Reklam
Reklam
Reklam

Yurtiçi Kargo, 220 ülkeye %25 indirimli taşıyacak

Reklam

Dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderi yapabilen Yurtiçi Kargo, 31 Ekim 2020 tarihine kadar sürecek “Yurtdışı Kampanyası” çerçevesinde tüm ekspres gönderilerde %25 fiyat avantajı sunmaya başladı.

“Söz Verdiğimiz Gibi” sloganından hareketle, yurt içi gönderilerinde olduğu gibi yurt dışı gönderilerinde de hizmette sınır tanımayan Yurtiçi Kargo, müşterilerinin doküman ve paketlerini 31 Ekim 2020 tarihine kadar yurt dışına %25 indirim fırsatı ile taşıyacak.

İnternet üzerinden de kolayca takibi yapılabilecek olan yurtdışı gönderiler, gümrükte geçen süreler hariç ve Türkiye çıkışından itibaren, Avrupa’da 1-2, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2-4, Afrika ülkelerinde 4-5, Uzak Doğu ülkelerinde 2-5, Rusya ve Ukrayna’da ise 3 iş günü süren transit sürelerde alıcıya teslim edilecek.

Dünya’nın 220’yi aşkın ülkesine hizmet sunan Yurtiçi Kargo’nun “Yurtdışı Kampanyası”ndan faydalanmak için her hangi bir Yurtiçi Kargo şubesine gitmek, 444 99 99 numaralı çağrı merkezini aramak ya da http://www.yurticikargo.com adresindeki “tıkla-gönder” hizmetini kullanmak yeterli olacak.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.