Alpet 405. istasyonunu Düzce’de açtı

Akaryakıt sektöründe istikrarlı büyümesini hız kesmeden sürdüren Alpet, yeni istasyonunu Düzce’de açtı. Türkiye genelinde 400’ün üzerinde istasyonla hizmet sunan Alpet, 2018 yılı hedeflerine ulaşmak adına yeni bayilerle büyümeye devam ediyor. Alpet’in Düzce’de gerçekleşen 405. istasyon açılışına Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Ali Direk, Altınbaş Holding ve Alpet yönetimi katılım sağladı.

Altınbaş Holding’in Türkiye ve KKTC akaryakıt dağıtımı alanında faaliyet gösteren markası Alpet, yeni bayisini Düzce’de açtı. Alpet Temar Denizcilik açılışına Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Ali Direk, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, Alpet Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Alpet yetkilileri ve Temar Denizcilik yetkilileri katıldı. Yatırımlarıyla adından söz ettirmeye devam eden Alpet, bayi ağını genişleterek büyümesini sürdürüyor.

Alpet Düzce istasyonunun açılışında değerlendirmelerde bulunan Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, “Altınbaş Holding olarak Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen holdingleri arasında yer alıyoruz. Bu başarımızın arkasında çok çalışmak, teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip etmek bulunuyor. Holdingimizin başarılı markalarından Alpet, bayileriyle ülkemiz genelinde büyümeye devam ediyor. Bugün bayi ağına Temar Denizcilik’i de katan Alpet yetkililerini başarılarından dolayı kutluyorum. Türkiye’nin dört bir yanındaki hizmet ağlarının katlanarak artmasını diliyorum. Ayrıca Temar Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Barbaros Çınar’a Alpet Ailesine hoş geldin diyorum” dedi.

Yaygın istasyon ağı ile hizmet sağladıklarını belirten Alpet Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş “Bugün burada 405. istayonumuzu hizmete sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemizin milli markası olarak akaryakıt ve market hizmetlerimizi var gücümüzle sürdürüyoruz. Türkiye’nin en yüksek depolama kapasitesine sahip akaryakıt şirketiyiz. Alpet Marine ile Türkiye genelindeki sefer yapan tüm deniz araçlarına yakıt ikmali yapabilen ilk üç firma arasında bulunuyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm bu başarıları yeni bayilerimizin ailemize katılmasıyla önümüzdeki süreçlerde artırarak sürdürmeyi hedefliyoruz” dedi. Alpet Ailesine  katılarak büyümelerine  katkı sağlayan Temar Denizcilik’e teşekkürlerini sunan Vakkas Altınbaş, yatırımlarını yıl sonuna kadar hız kesmeden sürdüreceklerini  ve Alpet Ailesini daha da genişleteceklerini vurguladı.

Alpet Düzce Akaryakıt İstasyonu açılışında konuşan Temar Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Barbaros Çınar, Alpet Ailesine katılımlarından dolayı memnun olduklarını belirterek birlikte başarılı işlere imza atmak istediklerini vurguladı.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.