Brisa, dijital hizmetlerine bir yenisini ekledi

Brisa, filo hizmetleri alanında Profleet ile sağladığı liderliği yeni dijital uygulamalarıyla güçlendiriyor. Şirketin geliştirdiği Filo Bilgi Merkezi mobil uygulaması ile filo sahipleri ve yetkilileri filolarındaki lastik ölçümlerini ve operasyonlarını anlık olarak yönetebilecek. Lastik basıncından kaplama ve hurda takibine dek lastik performansına yönelik tüm verilerin tek bir platformda, anında görüntülenebildiği bu uygulama, yoğun rekabetin yaşandığı filo hizmetleri sektörüne yüksek performans ve verimlilik sunmak için tasarlandı.

Türkiye’nin lastik sektörü lideri Brisa, Profleet çatısı altında filolar için sunduğu değeri Filo Bilgi Merkezi uygulaması ile dijital ortama taşıdı. Brisa’nın yeni mobil uygulaması Profleet’i cep telefonlarına yükleyen filo sahipleri ve yetkilileri, Filo Bilgi Merkezi ile lastik ölçüm çalışmalarının sonuçlarını ve filodaki birçok operasyonu anlık olarak telefonlarından takip edebilecekler.

Filo Bilgi Merkezi uygulaması Brisa’nın Aspects+ ve TMP+ raporlamalarını ve verileri baz alıyor. Filoda yapılan lastik incelemeleri, filo analizi, hurda lastik sorunları, beklenen lastik değişimleri, kaplama analizi, lastik performansı ve basınç hesaplama gibi hizmetler tek bir platform üzerinden anında sunuluyor. Böylece filo yöneticileri istedikleri zaman ve yerde filolarına dair kritik bilgilere ulaşabiliyor.

Sektörde bir ilk olan bu uygulamanın filo yönetiminde performansı ve verimliliği önemli ölçüde artıracağına inandıklarını ifade eden Brisa Pazarlama Direktörü Evren Güzel; “Profleet çatısı altında, uzun yıllardır müşterilerimizin filo operasyonlarına önemli bir değer kattık. Kaplama ve geri dönüşüm süreçleri de dahil olmak üzere lastiklerin ömrü boyunca doğru yönetimi sayesinde elde ettikleri performans ve verimlilik hem ekonomik hem de çevresel bir değere dönüştü. Bu süreçte pazardaki tüm ticari lastiklerin %23’üne ölçüm yaptık ve toplamda 2,3 milyon lastiğe dokunduk. Sadece 2017 yılında müşterilerine 4.000’den fazla saha çalışması ve lastik ölçüm hizmeti veren Brisa, bugün bu hizmetlerini dijitalleştirerek bir kez daha sektördeki liderliğini kanıtladı. Filo Bilgi Merkezi uygulamamız, uzmanlarımızın sahadan topladığı verileri ve Brisa’nın 30 yıllık deneyimini dijitalleştirerek müşterilerimize anında karar alma ve operasyonlarını gerçek zamanlı yönetme imkanı tanıyor. Yüksek performans ve verimlilik anlamını taşıyan bu hizmetimiz ile müşterilerimizin rekabette daha da güçleneceğine eminiz” dedi.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.