CAG Logistics’ten KOBİ’lerin yükünü hafifleten “Yol Arkadaşım – KOBİ Destek Paketi”

Soycan Şirketler Grubu’nun 1952 yılından bu yana tedarik zinciri ve lojistik yönetimi alanında faaliyet gösteren markası CAG Logistics, lojistik sektöründe bir ilk olan “Yol Arkadaşım – KOBİ Destek Paketi” ile pandemi sürecinde de KOBİ’lerin yanında olduğunu kanıtlıyor. Paket kapsamında KOBİ’ler destinasyon kısıtlaması olmadan bir yıl boyunca CAG Logistics ile yaptıkları taşımacılık işlemleri için yüzde 3’e varan oranlarda geri ödeme alarak hem yola çıkarken hem de yola çıktıktan sonra kazanıyor.

Türkiye’nin en büyük lojistik servis sağlayıcılarından biri olan CAG Logistics, 70 yıla varan tecrübesi ve “Zamanında, doğru yerde” mottosuyla uluslararası firmaların yanı sıra, orta ölçekli yerel firmalardan da oluşan ve hızla genişleyen müşteri portföyüne yönelik özel ve güncel çözümler sunmaya devam ediyor.

Firma, tüm dünyanın içinden geçtiği pandemi sürecinin, Türkiye ekonomisinin mihenk taşlarından olan KOBİ’ler üzerindeki yıpratıcı etkisine can suyu olabilmek ve ülkemizdeki ticari akışı aktif tutabilmek adına bir finansman paketi açıkladı. Bu kapsamda KOBİ’ler, destinasyon kısıtlaması olmadan bir yıl boyunca CAG Logistics ile yapacakları komple ve parsiyel taşımacılık işlemleri için yıl sonunda taşımacılık giderleri oranında nakit ödeme alacak. CAG Logistics, ihracat ve ithalat taşımalarını kendileri ile gerçekleştiren KOBİ’lere, bir yıllık taşıma masraflarından yüzde 3’e varan oranlarda geri ödeme sağlayacağı “Yol Arkadaşım – KOBİ Destek Paketi” ile tüm KOBİ’lerin yükünü hafifletmeyi amaçlıyor.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.