Çevrimiçi filo yönetimi platformu DAF, PACCAR Connect’i sunuyor

Geniş bilgi yelpazesi ve kullanım kolaylığı ile yeni PACCAR Connect, çevrimiçi filo yönetimi platformları için standardı belirliyor. PACCAR Connect’e kolayca erişilebilir ve mevcut üçüncü taraf yazılımlarla çok basit entegrasyona olanak tanır. Tüm yeni DAF XB, XD, XF, XG ve XG+, en az 10 yıllık PACCAR Connect ile birlikte standart olarak sağlanır

ACCAR Connect; kamyondaki donanım ve yazılım, kabindeki ayrılabilir tablet (isteğe bağlı) ve neredeyse tüm sabit veya mobil cihazlardan erişilebilen çevrimiçi portal olmak üzere çeşitli bileşenlerden oluşur. PACCAR Connect; her zaman, her yerden bağımsız araçların ve tüm filonun performansı, lojistik süreçler ve sürücülerin performansı hakkında gerçek zamanlı bilgiler sağlayarak operatörlerin kazançlarını optimize etmelerine yardımcı olur.

Sorunsuz entegrasyon

PACCAR Connect’in en büyük faydalarından biri, ‘üçüncü taraf’ olarak adlandırılan mevcut lojistik uygulamalarının çevrimiçi portaldaki verileri kullanabilmesidir. Bu, lojistik süreçleri ve bir filonun performansını bir bilgisayardan, dizüstü bilgisayardan, hatta bir tabletten izlemeyi kolaylaştırır.

PACCAR Connect Tablet, PACCAR Connect’in mobil hizmetlerini DAF navigasyon sistemine bağlayabildiği için sürücünün işini daha kolay ve daha verimli hale getirir. Bu, operatörün ana merkezi tarafından çizilen yeni rotaların doğrudan DAF Truck Navigation sistemine gönderilebileceği anlamına gelir.

Raporlar

PACCAR Connect, tüm kamyon ve filo performanslarını 7/24 çevrimiçi olarak görüntülemeyi veya “Rapor Planlayıcı” aracılığıyla herhangi bir anda bunları e-posta ile göndermeyi mümkün kılar. Rota ve yakıt raporları, bireysel tercihlere göre kontrol panelinde görüntülenebilir. Maksimum verimliliğin elde edilmesi amacıyla PACCAR Connect, bir kamyon teslimat konumuna yaklaştığında veya bir bayide bakım yapıldıktan sonra kamyon yeniden tamamen çalışır duruma geldiğinde ana merkezi bilgilendiren “coğrafi sınırlar oluşturma” özelliğinden de yararlanır.

Daha kapsamlı bilgiye ihtiyaç duyan filo sahipleri, isteğe bağlı ECO Score ve Araç Sağlığı modüllerini tercih edebilir. ECO Score, sürücünün performansı hakkında ayrıntılı bilgi verirken Araç Sağlığı modülü aracın durumuna odaklanır. Modül, gerçek zamanlı kumanda tablosu sinyallerinin yanı sıra aracın bir sonraki servisinin ne zaman olduğunu gösterir.

Standart olarak 10 yıl

Yeni DAF XB, XD, XF, XG ve XG+ modellerinin her biri, araç sahipleri değişse bile on yıl boyunca standart olarak PACCAR Connect’e bağlanır. Bu süre boyunca, portalın tüm güncellemeleri en güncel yazılım kullanılarak ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Yeni ve daha kapsamlı PACCAR Connect için yazılım güncellemesi, DAF Connect kullanıcılarına ekstra ücret talebi olmadan sunulur.

Yeni standart

Her yeni DAF’ta standart olarak sunulan PACCAR Connect çevrimiçi filo yönetimi platformu, kullanım kolaylığında yeni standardı temsil ediyor. Üçüncü taraf lojistik uygulamaların sorunsuz entegrasyonu ve isteğe bağlı PACCAR Connect Tablet sayesinde lojistik süreçlerin izlenmesi ve optimize edilmesi, her zamankinden daha kolay ve en önemlisi daha iyi hale geldi.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.