EDS-LOG Global Logistics, Agrarine’nın Lojistik Acentası Oldu

Kesintisiz ve kaliteli hizmetleri ile adından söz ettiren EDS-LOG Global Logistics, , tarım sektöründe ticaret yapan ve Malezya, Hindistan, Türkiye’de ofisleri bulunan Agrarine’nın lojistik acentası oldu.

Lojistiğin 7 doğrusunu misyon edinerek kesintisiz hizmet sunan ve gerçekleştirdiği hizmetlerle ezber bozan EDS-LOG Global Logistics, tarım sektöründe ticaret yapan ve Malezya, Hindistan, Türkiye’de ofisleri bulunan Agrarine firması ile önemli bir işbirliğine imza atıyor.

EDS-LOG GLOBAL LOGISTICS, TÜRKİYE’YE KATMA DEĞER SUNMAYA DEVAM EDECEK

2022 yılında iki ortak tarafından İzmir’de kurulan EDS-LOG Global Logistics’in işbirliği gerçekleştirdiği Agrarine, tarım sektörünün yanında mermer ve metal sektöründe de önemli hedefleri olan bir firma. EDS-LOG Global Logistics Firma Yetkilileri Gökhan Edis ve Aleyna Işık, “Lojistiğin 7 Doğrusu ile 7 Kıtayı Birleştiriyoruz. Denizyolu, karayolu ve havayolu konularında hizmet vermekteyiz. Ülkemizin ekonomiksel gelişiminde firma olarak kendi üstümüze düşeni yerine getirmeyi amaçlıyoruz.  EDS-LOG Global Logistics olarak hedeflerimiz büyük. Bu büyük hedeflere ulaşmak için hem altyapı hem de üstyapı çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Güzel şeyler olacağını öngörüyoruz. EDS-LOG Global Logistics olarak Agrarine’nin lojistik acentasıyız. Türkiye’den yapacakları ithalat veya ihracatlarında, Türkiye üzerinden geçebilecek transit yüklerinde ve Türkiye’den bağımsız yüklemelerde lojistik hizmetlerini sadece bizden alacaklar. EDS-LOG Global Logistics olarak Agrarine’a fiyat odaklı ve kaliteli operasyonlar vereceğiz. Hizmetlerimiz kesintisiz şekilde sürdükçe müşterilerimiz daha verimli işler ortaya çıkaracak ve daha iyi kazanacak” yorumunu kullandı.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.