En Hafif, En Güçlü, En Verimli ‘Tırsan Buz Frigo’ Soğuk Zincirin Zirvesi

Tırsan, patent şampiyonu ödüllü Ar-Ge merkezinde, müşterilerinin güncel ihtiyaçlarını dinleyerek şasisinden üst yapısına, havalandırma sisteminden donanımlarına kadar yeniden tasarlanan ve hafifletilen, 1 milyon km testlerle performansı ve dayanıklılığı garantilenen ileri nesil Frigo ürün ailesi Tırsan Buz Frigo’yu sektörle buluşturuyor.

Tırsan, ileri nesil Tırsan Buz Frigo ürün ailesi, dünyanın en yüksek izolasyon standardı GRP (Cam Takviyeli Poliester) poliüretan panelle üretiliyor, K-Değeri 0,31 W/m²K ile senede 1000 litre yakıt tasarrufu sağlıyor. Tırsan Buz Frigo ailesinin hali hazırda bakım onarımı hızlı ve az maliyetli üst yapı teknolojisi en ince detayına kadar yeniden tasarlanarak, bağlantı noktaları ve çerçevelerindeki iyileştirmeler ile daha yüksek sağlamlığa ve yüksek performansa ulaştırıldı.

Tırsan Buz Frigo ürün ailesi’nin, en sağlam şasisi de daha ileri seviye geliştirildi. Zemine gömülü deveboynu şasi ve sağlam tek parça king pin yapısıyla mükemmel bir denge sunuyor. Esnek konfigürasyonlu çift kat taşıma barları ile standartta 66 euro palet taşıma avantajı sağlıyor. Tırsan Buz Frigo ailesi, Code XL yük emniyet sertifikasına sahiptir ve ADR mevzuatına uygundur.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Anahtar Kelime: ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.