Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Gürbulak Nakliyat Binlerce Km’yi maksimum güvenle donatıyor

Reklam

Gürbulak Nakliyat, profesyonel çözümler sunarak müşterilerine kesintisiz destek sağlıyor. Firma, sektördeki yerini kalite politikası ve profesyonel çalışmalarıyla sağlamlaştırıyor.

Konteyner taşımacılığının simge isimlerinden ‘Gürbulak Nakliyat’ , sektördeki geçmişten gelen tecrübesini günümüz teknolojisi ve alt yapısı ile buluşturuyor. Yeni ticari düzenin gerektirdiği yenilikçi, çevreci ekonomik hizmetler sunuyor. 1979’da kurulan, daha ilk günden itibaren sektörün öncü markası olma hedefi ile yola çıkan ‘Gürbulak Nakliyat’, 1993 yılından bugüne kadar Türkiye’de her noktaya, tüm limanlara ulaşan geniş ağıyla, 4 şubeden hizmet veriyor. Gürbulak Nakliyat Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Müdür Burhan Çakan dergimize çok özel açıklamalarda bulunarak şunları söyledi:

Kalite Politikamız İle Sektörde Öncüyüz

“Kaliteli hizmetimizi lojistik sektöründe profesyonelliğin gerektirdiği üzere yetki ve kalite belgelerimizle sağlamaktayız; TİO Taşıma İşleri Organizatörlüğü Yetki Belgesi, K-1 / C-2 / R-1 Yetki belgeleri, Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi , ISO Kalite, Çevre, İş Güvenliği belgelerimiz ve Global (UND) garantisi ile hizmet vermekteyiz. Kalite anlayışımızın merkezinde müşteri memnuniyeti vardır. Müşterilerimizin beklentilerini analiz ederek, gereksinimlere yönelik inovasyon çalışmalarımızla, kaliteli hizmet sunuyoruz. Gürbulak Nakliyat, geniş araç filosu, merkez, şube, depo, liman ofisleri ve teknolojik alt yapıları ile güvenin ve hızlı hizmetin adresi olmaktadır. Proje Taşımacılığı, LTL ve Konteyner Depolama, Elleçleme, Soc Konteyner ticareti bizim asıl işlerimiz arasında geliyor.

Çalıştığımız Bölgeler

Yurtiçi konteyner taşıma hizmetinde çalıştığımız bölgeler: Marmara Bölgesi’nde İstanbul Ambarlı şubemiz , Körfez – Kocaeli bölgesinde  Dilovası merkezimiz, Trakya bölgesinde Tekirdağ şubemiz, Ege bölgesi – Aliağa şubemiz ile , Akdeniz bölgesinde de Mersin partner şubemiz ile hizmet vermekteyiz.  Evyap Port Liman İşletmeciliği, DP World Yarımca Liman İşletmeciliği,Yılport Liman İşletmeciliği, Ambarlı Liman Tesisleri, TCDD Haydar Paşa Limanı İşletmesi, İzmir Alsancak Limanı, İzmir Aliağa Limanı, Asya Port Liman İşletmeciliği, Mersin Port Uluslar Arası Liman İşletmeciliği, Limaş Liman İşletmeciliği,Gemport Liman ve Depo İşletmeleri A.Ş limanlarında aktif faaliyet göstermekteyiz. Tüm bölgelerde garaj ve depolama alanlarımız ile konteyner Elleçleme ve depolama sahalarımızda hizmet vermekteyiz.

Uygun Depolama Hizmetimizle Alternatif Çözümler Sunuyoruz

Marmara Bölgesi’nde üç, Ege Bölgesi’nde bir olmak üzere toplamda dört farklı konumda bulunan depolarımızda uygun depolama hizmeti ile müşterilerine alternatif çözümler sunmaktayız. Müşterilerimizin gümrük ilişkisi bulunmayan ithalat/ ihracat konteynerlerini sahalarımızda depolamanın yanı sıra iç dolum/ boşaltma (Elleçleme) hizmeti sunuyoruz. Gürbulak Nakliyat, konteyner lojistiğinin her aşamasında müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmet anlayışı ile güvenilir hizmette sektörel zirvedeki yerini korumaktadır.

2020 Yılı Hedeflerimiz ve Hedef Yatırımlarımızı Gerçekleştirdik

İzmir /Aliağa şubemize yönelik 12.000 m2  garaj / depolama alanı yatırımı yaparak idari ve çevre düzenlemesi ile bölgede güçlü bir yatırım yaptık. Filomuza 20 adet yeni araç alarak filonun yaş ortalamasını 2-3 yaşa indirgedik. Dorse – yarı römork ve makine parkımızı güçlendirerek  ekipman yatırımlarına hız verdik. Konteyner alım hacmimizi yükseltip öte yandan satışlarımıza hız vererek 2.el soc konteyner pazar payımızı artırdık.

Koronaya Karşı Önlem Aldık

Pandemi sürecinde sektörde olduğu gibi bizleri de kısmen etkiledi , ancak aldığımız  tedbirler doğrultusunda öncelikle personellerimizde sağlık ile ilgili her hangi bir olumsuzluk yaşanmadı.  Firma oalrak Covid-19 pandemisi kapsamında önlemlerimizi sıklaştırmaya devam ediyoruz. Güvenlik personelimiz iş yerine girişlerde istisnasız tüm çalışan ve ziyaretçilerin ateşini ölçer, Bilim Kurulu’nun belirlediği 37,8 derecenin üzerinde ateşi olanlar iş yeri ortamına alınmaz.   Ateş ölçen yetkililer çalışanlarla temas etmeksizin zorunlu olarak maske eldiven kullanmakta, aynı şekilde personel sağlanan maske, eldiven ve hijyen ekipmanlarını kullanmaktadır. Liman / fabrika ve depolarda sürüclerimizin araç kabini içerisinden çıkmamaları, kalabalık ortamlara asla girmemeleri konusunda bilgilendirmeler yapıldı. Tüm kapalı  ofisler ve araçlarımız periyodik olarak ilaçlanarak dezenfekte edildi. Korona virüs ile ilgili bilgilendirme broşürleri, maske ve eldivenlerin çalışanlara dağıtımı yapıldı, Sağlık Bakanlığı tarafından tavsiye edilen 14günlük tecrit süresine riayet edilerek işçinin uzaktan çalışma esasına uyularak, düzenli test taramaları yapıldı.

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

Gürbulak Nakliyat olarak aynı sektörde hizmet veren firmaları rakip olarak değerlendirmediğimizi belirtmek isterim. Aksine dostane ilişkilerimizi sürdürerek müşteri hizmet odaklı lojistik sektöründe farkındalık yaratacak proje ve iş birliği içerisinde olarak müşteri memnuniyetine yönelik yenilikler ve yatırımlar hakkında sürekli görüşmeler halindeyiz. Rekabeti sadece müşteri memnuniyetine yönelik hizmet kalitemizin çıtasını her geçen gün nasıl bir üst seviyeye çıkarırız da , lojistik sektöründe farkındalık yaratabilirizin gayreti içerisindeyiz. Bu düşünce doğrultusunda tüm  çalışma gurubu  arkadaşlarımızla önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterimizin talep ve istekleri doğrultusunda her modül araç ve ekipman parkımıza yatırımlar yaparak 300 araçlık filomuz ile 1 kg’dan 10 bin tona kadar taşıma kapasitemizi her geçen gün artırıyoruz. Binlerce km maksimum güven ile donattık’ sloganını benimseyerek maksimum güveni iş ortakları gibi çevreye ve yeşile duyarlı bir çalışma anlayışı içerisindeyiz.”

ULAŞIM SEKTÖRÜ DERGİSİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.