Lojistikçilerden Tırsan’a Yoğun İlgi

Tırsan, Uluslararası Logitrans Transport Lojistik fuarına farklı ihtiyaçlar için geliştirdiği 5 yeni ürünü ile katıldı. Araçlar, uluslararası fuarda Türkiye’nin gururu olurken sundukları çözümlerle de ilgi odağı oldu.

Treyler sektörünün üretim, satış, ihracat ve Ar-Ge 40 yıldır lideri Tırsan, Uluslararası Logitrans Transport Lojistik fuarına farklı ihtiyaçlar için geliştirdiği 5 yeni ürünü ile katıldı. Yüksek Tırsan teknolojisi ile geliştirilen araçlar, uluslararası fuarda Türkiye’nin gururu olurken sundukları çözümlerle de ilgi odağı oldu. Treyler sektörünün 40 yıldır lideri Tırsan, Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı’nda geliştirdiği taşımacılık çözümleri ile gövde gösterisi yaptı. Tırsan 15-17 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılan ve 11’inci kez kapılarını açan fuara 5 farklı ürün ile katıldı. Farklı ihtiyaçlar için geliştirilen ürünler sundukları verimlilik ve sağladıkları avantajlarla ziyaretçilerden tam not aldı. Fuar katılımcıları; Swap Body Perdeli Treyler K.SWAU C, Açık Kasa K.SPL 3, Konteyner Şasi K.SHG L, Perdeli Maxima Plus T.SCS X+ ve Frigo T.SRI P treylerleri inceleme fırsatı bulurken, araçlar hakkında detaylı bilgiler aldılar.

5 Ürün, Sayısız Avantaj

Kässbohrer Swap Body Perdeli Treyler K.SWAU C: Swap Body Perdeli treyler nakliye operasyonlarında verimlilik devrimi yapacak bir ürün, Swap Body, perdeli üst yapısı, çatı ve perde kaydırma sistemi ile daha fazla yük taşıma ve parsiyel taşıma operasyonlarında kolaylık sağlamaktadır. Daha fazla hız ve kapasite isteyen firmaların ilk tercihi olan Swap Body Perdeli treyler hem nakliyecilere hem müşterilerine birçok avantajı tek bir üründe sunuyor. Kara, deniz ve demiryolu taşımalarında en ekonomik geçişi sağlamak için geliştirilen Kässbohrer K.SWAU C, C63 taşıma kodu, 34 euro palet kapasitesi ve 4.850 kg’lik boş ağırlığı ile maksimum verimlilik vadediyor. Swap body taşımacılığının en büyük getirisi olan istifleme ve navlun avantajı, Kässbohrer Perdeli Swap Body’nin maksimum yük kapasitesi ve yük emniyet sertifikası (CodeXL) ile birleşerek işletme maliyetlerini en düşük seviyede tutuyor.

Tren yükleme sistemine sahip Kässbohrer Swap Body K.SWAU C kayar çatı ve kayar perde özellikleriyle daha hızlı operasyon sunuyor. Araç ve ürün güvenliğinin en üst seviyede sunulduğu K.SWAU C, intermodal taşımacılığa uygun güçlendirilmiş şasisi, K-fix yük güvenlik sistemi ile her türlü yol koşulunda ürünlerin bozulmadan sorunsuz şekilde taşınmasına olanak veriyor. Kässbohrer Açık Kasa K.SPL 3 Açık Kasa, Türkiye koşullarına göre özel tasarlanmış hafif şasisi ve 5.225 kg’dan başlayan boş ağırlık seçenekleri sayesinde çok daha fazla yük taşırken, daha az yakıt tüketimi sağlıyor. Yüksek mukavemetli sacdan özel roll-form kesit ile çekilmiş 1,5 mm kalınlığında 765 mm yüksekliğinde sac kapaklar kataforez kaplama (KTL) sayesinde 10 yıl boyunca korozyona karşı dirençli ve aşınmaya dayanıklı boya ile tamamlanmıştır. Sağ ve sol televre üzerinde 5’er adet ve 1 adet arka tampon bölgesinde olmak üzere Kässbohrer marka babalar ile desteklenmiş  sökülebilir takılabilir 6 kapak sayesinde müşterilerin operasyonlarını en hızlı şekilde gerçekleştirmesine avantaj sunuyor.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Anahtar Kelime: , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.