Lokman Koçaslan Otomotiv’den dev servis!

Düzenlenen basın toplantısı ile Lokman Koçaslan Otomotiv bir çok hizmetin verileceği, tamamen MAN kurallarına uygun dizayn edilmiş, aynı anda 30 araca hizmet verebilecek, 6 bin metrekarelik Bursa yetkili servisini törenle açtı.

Lokman Koçaslan Otomotiv’den Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Koçaslan ve Genel Müdür Cüneyt Ergün’ün ev sahipliğinde yapılan açılış töreninde, Koçaslanlar Holding adına Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, Yönetim Kurulu Üyeleri Muhsin Koçaslan, Yakup Koçaslan ile İcra Kurulu Başkanı Yakup Sağlık da hazır bulundular. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına da Man Kamyon ve Otobüs A.Ş. Genel Müdürü Kazım Tuncay Bekiroğlu, Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Şinasi Ekincioğlu, Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ve Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara törene katıldı.

Törende konuşan Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Üyesi Muhsin Koçaslan;

“Balıkesir ve Eskişehir’den sonra Bursa’da da bir Lokman Koçaslan markası olan bu tesisi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 6 bin metrekare büyüklüğünde olan tesis 30 araca aynı anda hizmet verecektir. Tesisin otobana uzaklığı 1 km mesafededir. Binanın planı, iç dizaynı, inşaatı, tamamen MAN kuralları baz alınarak yapılmıştır. Binada satışın dışında, araç kabul, arıza teşhis, elektrik, kaporta ve mekanik hizmeti de verilecektir.

Bugün burada ülkemizde ilk defa hafif ticari araçta görücüye çıkacaktır.

Burada takım enerjisine önem verilmiş ve müşteri memnuniyeti hedeflenmiştir. Marka kurallarına bağlı etik değerlerde korunmuştur. İlk günden bu güne bizlere desteklerini esirgemeyen MAN Türkiye Genel Md.’ü Tuncay Bekiroğlu ve onun şahsında tüm MAN ailesi ve ülkenin dört bir yanından gelen MAN bayilerine, kamu kuruluşlarına şahsım adıma şükranlarımı sunuyorum.”

Törende Muhsin Koçaslan’dan sonra sahneye çıkan MAN kamyon, otobüs anonim şirketi CEO’su Tuncay Bekiroğlu’da yaptığı konuşmada, önce sözlerine herkese teşekkür ederek başladı. Sonrasında açılışın önemine değinen Bekiroğlu konuşmasını şöyle dürdürdü.

“Kendi alanında önde gelen Koçaslan Ailesi ile iş ortaklığımız 2 sene öncesinde başladı. Bu süreçte bugünde dahil olmak üzere güzel bir işbirliği yaptık. Tüm aile mensuplarını kutluyorum ve böyle kıymetli güzel bir tesisi MAN camiasına kazandırdıkları için de teşekkür ediyorum. Bu vesile ile Allah bol kazançlar nasip etsin. Bu akşamın başlangıcına Türkiye’deki varlığımızın 50. yılımız sebebiyle yaptırdığımız film ile başladık. MAN’ın Türkiye’de yıllar önce yaptığı ilkleri bu filme yansıttık. Türkiye’de uzun bir geçmişimiz var, bu sene zannedersem 55. yıl oldu. Tabi dünyada daha da uzun. Türkiye’nin bu 55 yılında Man ticari araçlar grubu olarak bir tutam tuzumuz var. Ancak bu tuzda sadece bizim değil, aynı zamanda değerli iş ortaklarımızın da, değerli bayilerimizin de, değerli servislerimizin de ve değerli müşterilerimizin de payı var.

Bu harika tesisi camiaya katan Koçaslan Ailesi’ne teşekkür ediyorum, bol kazançlar dilerim.”

Törende, ülkemizde ilk defa MAN hafif ticari aracı da görücüye çıktı.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.