Reklam
Reklam
Reklam

Mapar ‘Sosyal Sorumluluk’ta da örnek

Reklam

Örnek hizmet anlayışıyla taktir toplayan MAPAR Otomotiv; büyük markaların ‘olmazsa olmaz’ı, sosyal sorumlulukta da adından söz ettiriyor. MAPAR, bu çerçevede down sendromlu çocuklarımıza sahip çıkarak, onlara dair farkındalık yaratmaya çalışıyor

Günümüzde markaları değerli kılan en önemli noktalardan birisi de, sosyal sorumluluk yaklaşımları ve projeleridir. Çünkü büyük markaysanız, dünyaya ve topluma karşı sorumluluğunuz da büyüktür. Satış, servis, yenileme ve otobüs taşımacılığı alanında örnek hizmetleriyle öne çıkan sektörün güvenilir çözüm ortağı MAPAR Otomotiv de, önemli markalar arasında yerini almaya başladı.

MAPAR’ı başarıya götüren ve büyüten unsurlardan birisi de sosyal sorumluluk anlayışıdır; yani ticari amaç ve kâr gütmeden iyiyi, doğruyu desteklemesidir…

Ekmek yediği taşımacılık sektörlerine ciddi destekler veren şirket, değişik alanlara yönelik hayır işlerini de kesintisiz sürdürüyor. MAPAR’ın hayırsever Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin ve eşi Gülhanım Şahin, ‘21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü’ dolayısıyla, Esenyurt’taki Yediveren Karanfil Özel Eğitim Anaokulu ve Rehabilitasyon Kurumu’nu ziyaret edip down sendromlu çocuklarla buluştu.

Türk Anneler Derneği Küçükçekmece şubesinin organize ettiği ve tanınmış birçok hayırseverin de katıldığı ziyarette, minik downlulara hediyeler dağıtıldı ve hayırsever işadamlarına plaketler takdim edildi. Miniklerle tek tek ilgilenip onlara hediye dağıtan Şahin çifti, çocukları topluma kazandırma mücadelesinde ailelere de başarı temennisinde bulundu.

Herkesi duyarlılığa çağırıyorum

Amaçlarının down sendromlu çocuklara yönelik duyarlılığı ve farkındalığı arttırmak olduğunu belirten MAPAR Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, şunları söyledi:

Down sendromu, hastalık değil genetik bir farklılıktır.

Down sendromlu bireylerin potansiyellerini tam olarak geliştirebilmeleri, kendilerine yeter bir yaşam sürdürebilmeleri için ailelerine ve toplumun duyarlılığına ihtiyaçları vardır.

Biz de bu bilinç ve sorumluluktan hareketle elimizden geldiği kadar onlara destek veriyor; tüm toplumu da bu konuda duyarlılığa davet ediyoruz. Yaşanan gerçekler şunu göstermiştir ki; gerekli destek ve eğitim verildiğinde down sendromlu bireyler de üniversite okuyabiliyor, sanatçı olabiliyor ve normal insan gibi pekçok alanda kedisini kanıtlayabiliyor…

Aralarında MAPAR Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin ve eşi Gülhanım Şahin, Emek Group Yönetim Kurulu Başkanı Osman Uslu ve SUNSET Mayo Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Güneş olmak üzere; etkinliğe katılan hayırseverler objektifimize toplu poz verdi.

Kaynak; güle güle.com

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.