Mertur Scania güvencesi ile taşıyacak

Türkiye’nin en büyük araç taşıma firması Mertur, filosunu, 5 adet Scania Euro 6 P 410 çekici ile güçlendirdi. Mertur, bir çok otomobil markasının modellerinin ulusal ve uluslararası nakliyesini gerçekleştiriyor.

Filosunda yer alan 300’den fazla araç ile Türkiye’nin en büyük araç taşıma firmalarının başında gelen Mertur, filosuna 5 adet Scania Euro 6 P 410 LA4x2MLA daha ekledi. Mertur müşteri odaklı yaklaşımı ile Türkiye başta olmak üzere Bulgaristan, Romanya ve Avrupa Birliği üyesi ülkelere uluslararası taşıma hizmet veriyor.

Mertur’un yeni araçları, Doğuş Otomotiv Scania Genel Müdürü İlhami Eksin, Scania Satış Müdürü Gökhan Altun ve Scania Bölge Yöneticisi Onur Yıldızlı tarafından Mertur Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Albayrak, Mertur Genel Müdürü Yönetim Kurulu üyesi Mert Albayrak, Mertur Yurtdışı Operasyon Müdürü Mehmet Gölbeyoğlu ve Mertur Yurtiçi Operasyon ve Planlama Müdürü Karahan Tan’a teslim edildi.

“Çözüm odaklı yaklaşım çok önemli”

Teslimat töreninde açıklama yapan Mertur Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Albayrak, “Maliyeti oldukça yüksek ürünler taşıyoruz. Bu yüzden sorunsuz ve zamanında teslimat gerçekleştirmek bizim için çok önemli. Filomuzda farklı markalarda çekicilerimiz var. Elimizdeki mevcut Scania’ların performansından çok memnun kaldığımız için, yeniden Scania’yı tercih ettik. Scania’nın sağlamlığı, az yakıt tüketimi ve çözüm odaklı yaklaşımları araçlarını tercih etme sebebimizdir. ” dedi.

“Mertur ile iş birliğimizin artarak devam edeceğine inanıyoruz.”

Doğuş Otomotiv Scania Genel Müdürü İlhami Eksin ise “Mertur gibi marka değeri yüksek uluslararası faaliyetlerde bulunan bir firma ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğinden dolayı mutluluk duyuyoruz. İş birliğimizin artarak devam edeceğine inanıyorum.” açıklamasında bulundu.

Scania, çözüm odaklı satış sonrası hizmetleriyle de iş ortaklarının her zaman yanında olmaya devam ediyor. Uzman servis danışmanları, 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti ve bakım anlaşmaları ile müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmet kalitesini eksiksiz sunuyor.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

 

Anahtar Kelime: , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.