Önce UTİKAD Ekibi seçimlere hazırlanıyor

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD, 38. Olağan Seçimli Genel Kurulu’na hazırlanıyor.

UTİKAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Karayolu Çalışma Grubu Başkanı Ayşem Ulusoy liderliğinde kurulan Önce UTİKAD Ekibi, UTİKAD’ın yönetimine talip oldu. UTİKAD’ın mevcut yönetiminde görev alan isimlerin yanı sıra sektörün önde gelen temsilcilerinin de yer aldığı Önce UTİKAD Ekibi, UTİKAD Yönetimi için sağlam adımlarla yürüyor.

Türk lojistik sektörünün en çağdaş, en yenilikçi, geleceğe umutla bakan sivil toplum kuruluşu ve meslek örgütü UTİKAD’ın yönetimine talip olan Önce UTİKAD Ekibinde;

Arkın Obdan / Obdan Sistem

Ayşem Ulusoy / ATC Grup

Barış Dillioğlu / Kınay

Cihan Özkal / Armada Denizcilik

Cihan Yusufi / Globelink Ünimar

Emre Eldener / Kıta Ulaştırma

İsmail Tekin / Enco

Mehmet Özal / Ekol Lojistik

Serdar Ayırtman / Catoni Grup

Serkan Eren / MNG Havayolları

Sibel Gültekin Karagöz / Sibel Uluslararası Taşımacılık yer alıyor.

Türkiye ve dünyadaki lojistik yapılanmanın etkin, etkili ve sürdürülebilir gelişimini sağlamak vizyonuyla yola çıkan Önce UTİKAD Ekibi, üye firmaların derneğe ilişkin tüm süreçlerde aktif katılımıyla Türkiye lojistik sektörünü ve dernek üyelerini ulusal ve uluslararası düzeyde en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlıyor. Bunun yanı sıra sektörün uluslararası standartlarda ve sürdürülebilir büyümesine katkı sağlamayı ve dernek üyelerinin gelişimini destekleyici faaliyetleri yürütmeyi öncelikli görevleri olarak belirleyen Ayşem Ulusoy liderliğindeki Önce UTİKAD Ekibi, lojistik sektöründe farklı görevler üstlenerek sektörün gelişimine büyük katkı sağlayan kadın lojistikçilere duyduğu güvenin ve verdiği değerin altını bir kez daha çiziyor.

1986 yılında kurulan Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği’nin Türk taşımacılık ve lojistik sektörünün en geniş kapsamlı sivil toplum kuruluşu olduğunun bilinciyle hareket eden Önce UTİKAD Ekibi, Derneğin geçmişindeki deneyimlerini bugüne taşıyarak ve geleceğini sahiplenerek yola çıkıyor. Önce UTİKAD, derneğin mevcut yönetim kurulu üyeleriyle bu ekibe katılan yeni aday üyelerden oluşuyor.

UTİKAD’ın yönetimindeki tecrübeli üyeler sayesinde geçmişteki projeleri tamamlamayı başaran, sürmekte olan projeler için çalışan, taze kan olarak ekibe katılan üyelerle birlikte üretilen yeni projeleriyle iddialı olan Önce UTİKAD, şeffaflık ilkesiyle hareket ediyor ve tüm projelerini www.onceutikad.org adresinde sektörün bilgisine sunuyor.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.