Reysaş’tan 9 şiddetinde depreme dayanıklı dev depo!

Reysas GYO’nun Çayırova Kampüsü içindeki yatırım değeri yaklaşık 75 milyon TL, kapalı alanı yaklaşık 32.000 m2 olan 12.Binasının inşaatı Haziran 2018’de bitti ve kiracısına teslim edildi.

Reysas GYO’nun Çayırova Kampüsü içindeki yatırım değeri yaklaşık 75 milyon TL, kapalı alanı yaklaşık 32.000 m2 olan 12.Binasının inşaatı Haziran 2018’de bitmiş ve kiracısına teslim edilmiştir. Depo İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli Bölgesi lojistik depolama alanlarının merkezi Çayırova’da inşa edilen, bölgenin en yeni ve modern deposu olarak öne çıkıyor. A sınıfı depo özelliği taşıyan proje, 9 şiddetinde depreme dayanıklı statik hesap, çelik ve beton kalitesiyle üretildi. NFPA standardında yangın korunma sistemine sahip depo alev yürümez ve 180 dakika boyunca aleve dayanıklı alarm kabloları, duman tahliye fanları ve “halogen-free” materyalle donatıldı.

Reysaş GYO yetkilileri, yeni depoları hakkında şu bilgileri verdi: “En önemli rekabet aracımız merkezi konumlarda yer alan özmal depolarımızın ihtiyaca cevap verecek ölçekte büyüklük ve fiyat avantajına sahip olmasıdır. Bu sayede kaliteli depolama sektöründe lider konumdayız. İnşaat ve donanım kalitesiyle Türkiye’nin en yüksek standartlı depolarını rekabetçi fiyatlara sunabiliyoruz. Depolarımızda en üst düzey donanımları kullanılmamızın yanı sıra satış sonrası hizmetlerimiz ile de sektörde fark yaratıyoruz. Lojistik kampüsü haline gelen depolarımızda inşaat mühendisleri, elektrik teknisyenleri, yangın uzmanları, iş sağlığı ve güvenliği uzmanları tam zamanlı olarak istihdam edilmekte ve olası müşteri taleplerine eş zamanlı olarak yanıt verilmektedir. Lojistik kökenli bir şirket olmanın verdiği avantajla sektörün ihtiyaçlarının bire bir karşılanması, öncü lojistik firmalarıyla yıllardır süregelen işbirlikleri sayesinde ilk sırada tercih edilir oluşumuz ve proje tesliminde hızlılık gibi faktörler de diğer firmalarla aramızda açık ara bir fark oluşturmaktadır.”

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.