Semih lojistik, Tırsan ile zoru kolaya çevirdi

Sunduğu özel çözümlerle nakliyecilerin rekabetçiliğini artıran Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan, Semih Lojistik’e 10 adet Tırsan Perdeli Multi Ride teslim etti. Çift kademeli sürüş yüksekliği sayesinde farklı çekici modellerinde kullanılabilen Perdeli Multi Ride sunduğu operasyonel kolaylık ve verimlilik ile Semih Lojistik’in en büyük yardımcısı olacak.

Tırsan, taşımacılık yapan firmaların işini kolaylaştıran çözümlerle şirketlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Tekstil ve otomotiv sektöründe hizmet veren Semih Lojistik de filosuna on adet Tırsan Perdeli Multi Ride katarak filosunu güçlendirdi. Araçlar, Tırsan Adapazarı üretim tesisinde düzenlenen törenle Semih Lojistik’e teslim edildi. Teslimat törenine, Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Semih Lojistik sahipleri Güngör Bulut, Necmettin Bulut, Hasan Bulut, Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç ve Daf-Tırsan Satış Yöneticisi Recep Demirci katıldı.

İşini Büyütenler Yatırımı Doğru Adrese Yapıyor

Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Tırsan Perdeli Multi Ride’ların Türkiye’nin en büyük filoları tarafından tercih edildiğini belirterek, Semih Lojistik’in yaptığı seçimle, firmanın işine ne kadar hakim olduğunu gösterdiğinin altını çizdi.

Semih Lojistik, Perdeli Multi Ride’ın sunduğu avantajlara ek olarak; arka açılır baba, arka yanaşma sensörü, balata aşınma uyarı sistemi, lastik aşınma uyarı sistemi ve seyir verilerinin alınabileceği smartboard gibi Tırsan’ın geniş bir yelpazede sunduğu teknolojik özellikleri tercih ettiğini söyledi. Nuhoğlu, “Bu dikkatli ve titiz yaklaşım, firmanın işinde ne kadar profesyonelleştiğinin ispatıdır.” dedi.

Biz Tırsan’dan Memnunuz, Müşterilerimiz De Bizden

Semih Lojistik sahipleri Güngör Bulut, Necmettin Bulut ve Hasan Bulut da yaptıkları açıklamada, Tırsan’ın yerli bir şirket olarak elde ettiği başarılara vurgu yaptılar. Yeni aldıkları araçlarla filolarındaki Tırsan araç sayısının 36 adede çıktığını söyleyen firma sahipleri, Tırsan ve yeni araç yatırımıyla ilgili görüşlerini şöyle aktardılar: “Karayolu taşımacılığında Tırsan’dan büyük destek alıyoruz. Ürün kalitesi ve her yerde ulaşılabilir geniş servis ağı ile bugüne kadar operasyonlarımızı kesintisiz gerçekleştirdik. Bunun müşteri tarafına yansıması da çok pozitif oldu. Biz Tırsan’dan son derece memnunuz, müşterilerimiz de aynı şekilde bizden memnun. Yeni aldığımız araçlarla operasyonlarımızı çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştireceğiz. Bu treylerleri filomuzdaki farklı çekici modellerinde de kullanabilecek olmanın verdiği avantajla birlikte, araçların sunduğu daha fazla yük yükleme opsiyonu ve hacimli yüklerin kolayca yüklenmesini sağlayan teknik özellikleri de işimizi kolaylaştıracak.”

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.