VOITH iftarı ,Özel Halk otobüsü camiasını buluşturdu

Türkiye’de hedeflerini büyüten dünya devi VOITH Turbo Türkiye Ramazan Ayı boyunca Ticari Araçlar ve Raylı sistemler sektörünün yöneticileri ve sektör temsilcilerini İstanbul, Bursa, Adapazarı ve Eskişehir’de düzenleyeceği iftar yemekleri ile bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyor. İstanbul Taxim Hill otelindeki İftar programına VOITH Turbo Türkiye Mobility Birim Direktörü Mert Özenç, Satış Müdürü Onur Yenihan, Servis Müdürü Emre Yakak ve Özge Candan; Özel Halk Otobüsleri Derneklerinin yöneticilerini, Esnaf Odası yetkililerini, İdo , Marmaray ve Metro İstanbul üst düzey yöneticileri ,yetkilileri ve personellerini ağırladı.

VOITH Turbo Türkiye ailesinin gelenekselleşen iftar yemekleri programı, bu sene 22 Mayıs ’da İstanbul Taxim Hill otelinin İstanbul manzarası eşliğinde IETT yetkililerine ve personeline , Özel Halk Otobüsleri emekçilerine , Esnaf Odası yetkililerine, Marmaray , Metro İstanbul ve Ido yetkililerine verilen iftar yemeği ile başladı. İstanbul’da düzenlenen iftar yemeğine Voith Turbo Türkiye ekibinin yanı sıra Voith , Almanya merkezden Ulrich Magin ve Fabian Dubiel de katıldı. Sayın Ulrich Magin, İstanbul’da düzenlenen iftar yemeğinin Hoş Geldin konuşmasında düzenlenen bu iftar yemeğinde değerli misafirleri ağırlamaktan ve onlarla bir araya gelme fırsatı bulmaktan çok memnun olduğunu belirtti.

VOITH, enerji, petrol ve gaz, kâğıt, ham madde, taşımacılık ve otomotiv sektörlerine yeni ölçütler getiriyor. 1867’de kurulan VOITH bugün 20.000’i aşkın çalışanı, 4,3Milyar Euro’luk cirosu ve 60’dan daha fazla ülkedeki şubeleriyle dünyanın her yerinde hizmet vermekte olan Avrupa’nın en büyük aile şirketlerinden biri durumundadır.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.