ZF AFTERMARKET, YENİ SERVİS KONSEPTİ ZF PRO[TECH]’İ TÜRKİYE’YE GETİRDİ

Dünyanın önde gelen otomotiv yedek parça üreticilerinden ZF, binek araç servis ve atölyelerine yönelik oluşturduğu yeni nesil servis konsepti ZF pro[Tech]’i Türkiye’ye getirdiğini duyurdu. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, dünya genelinde 7 binden fazla noktada hizmet veren bu servis ağı ile bağımsız servis ve atölyelere, ZF’nin yüksek kalite standardı ve bilgi birikimine sahip olma fırsatı sunuluyor. Premium araçlar dahil 15 binden fazla araca ait özel bilgiler, doğrudan üreticiler tarafından yayınlanan güncel servis ve değişim talimatları, eğitim videoları ve teknik ipuçlarına erişim sayesinde atölyelerin üreticilerin yetkili servisleriyle aynı bilgi seviyesine sahip olması sağlanıyor.

Yeni servis konseptiyle bağımsız servis ve atölyeleri daha iyi bir noktaya taşımak istediklerinin altını çizen ZF Services Türk Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu, “Atölyeler, araç sahipleriyle birebir temas içindeler ve bu bizler için oldukça önemli ve değerli. ZF pro[Tech] ile onlara, satış sonrası Bağımsız Yenileme Pazarına yönelik sahip olduğumuz bilgi birikimini aktarmayı amaçlıyoruz. Bu yüksek bilgi standardı ile artık işletmelerini bir yetkili servis kadar iyi yönetme şansına sahip olabilecekleri gibi zengin ZF parça montaj kataloglarına da erişebilecekler. Ayrıca bu konuda kendilerine uzman desteği de sağlıyoruz. İhtiyaç duyduklarında merkezimize ulaşarak ZF uzmanlarından destek alabilecekler” dedi. Sözlerine devam eden Aydınlıoğlu “2023 yılı servis ağı gelişim stratejimiz kapsamında kontrollü bir büyüme ile yaklaşık 100 bağımsız servis ve atölyeyi [pro]Tech ailesine katmayı hedefliyoruz. Nokta seçimiyle ilgili çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. ZF pro[Tech] servis ağını yeni kurduğumuz, bu proje özelinde çalışacak bir ekip ile yöneteceğiz” diye ekledi.

ZF pro[Tech], TRW, SACHS ve LEMFÖRDER dahil olmak üzere tüm ZF Aftermarket marka portföyündeki ürünlere ait kapsamlı, net ve doğru kılavuzlara ulaşım sağlıyor. Resimli ve adım adım montaj talimatları ile tüm parçaların sorunsuz bir şekilde takılmasını ve çıkarılmasını garanti ediyor. ZF pro[Tech] servis ağına katılmak isteyenler başvurularını ZF Aftermarket web sitesi üzerinden yapabiliyor.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.