ZF Services Türk’te Servis Operasyonlarının Başına Yeni İsim Getirildi

ZF Services Türk’ün yönetim organizasyonunda iki yeni görevlendirme gerçekleştirildi. Firmanın Satış Sonrası Hizmetler müdürü olarak görev yapan Alper Zoroğlu, ZF Aftermarket, Türkiye, Ortadoğu, Afrika ve Hindistan’dan sorumlu Filo Yönetimi ve İş Geliştirme Müdürü görevine getirilirken yerine firmanın Teknik Servis ve Atölyeler Müdürü olarak Şafak Demirel Getirildi.

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden 2004 yılında mezun olan Şafak Demirel, kariyerine 2005 yılında Uzel Makine’da başlarken, sırasıyla Temsa Global, Karsan ve BMC gibi firmalarda Satış Sonrası Hizmetler Müdürü olarak görev aldı. ZF Services Türk’te Teknik Servis ve Atölyeler Müdürü görevini ise Ocak 2023 tarihi itibariyle yürütmektedir.

ZF’nin bölgesel yönetici konumuna yükselen Alper Zoroğlu, İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olduktan sonra Darmstadt Teknik Üniversitesinde Yüksek Lisansını tamamlayarak 2005 yılında Anadolu ISUZU’da ilk görevine başladı. 2010 yılından beri ZF Services Türk’te SSH Müdürü görevini sürdüren Zoroğlu, Ocak 2023 tarihi itibariyle, ZF Aftermarket Türkiye, Ortadoğu, Afrika ve Hindistan’dan sorumlu Filo Yönetimi ve İş Geliştirme Müdürü görevini sürdürmektedir.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.