Batu Internatıonal Logıstıcs Fuar Lojistiğinde Çıtayı Yükseltti

Batu International Logistics, fuar lojistiğindeki faaliyetlerinde önemli  partner olma hedefiyle bu alandaki ekibini güçlendirdi. Uluslararası entegre lojistik hizmetleri sunan şirketin Genel Müdürü Efe Göktuna, normalleşme adımlarıyla birlikte fuarların tekrar başladığını hatırlatarak, “Biz de bu süreçte fuar lojistiği ekibimizi yeni transferler ile güçlendirdik. Aramıza yeni katılan profesyonel arkadaşlarımızla A’dan Z’ye tüm fuar lojistiği hizmetlerini tek elden sunuyoruz.” açıklamasında bulundu.

Fuar lojistiği ekibinin, şirketin Fuar Taşımacılığı Direktörü Koray Keser liderliğinde görev yaptığını aktaran Göktuna, ekip üyelerinin de alanında uzman yönetici ve çalışanlardan seçildiğini vurguladı. Göktuna, deniz, hava, kara operasyonları ile dünyanın her noktasındaki fuar organizasyonlarına ulaşabildiklerini belirtirken, savunma sanayi, tekstil, makine, otomotiv ve diğer tüm endüstrilere hizmet verebildiklerini dile getirdi. Ekspres taşıma modelleri ile sürat ve esneklik sunabildiklerini ifade eden Göktuna, 7/24 ulaşılabilir kalarak müşterilerinin her türlü talebine hızlı çözüm ürettiklerini anlattı.

“Fuar lojistiğinde lider olmayı hedefliyoruz”

Uzun yıllardır fuar ve etkinlik lojistiği hizmeti sunduklarına dikkati çeken Göktuna, güvenli, etkili ve sorunsuz fuar organizasyonlarıyla öne çıktıklarını söyledi. Göktuna, “Güçlenen ekibimizle birlikte Batu International Logistics olarak fuar ve etkinlik lojistiğinde lider partner olmayı hedefliyoruz.” diye konuştu. Malzemelerin teslim alınmasından depolanmasına, kati ve geçici ihracattan gümrüklemeye kadar tüm süreçleri titizlikle takip ettiklerini aktaran Göktuna, geri yükleme süreçlerinde de bizzat fuar alanlarında bulunarak müşterilerin her türlü ihtiyacına çözüm ürettiklerinin altını çizdi.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.