DAF, Goodyear’ın tedarikçi performansında ‘Usta’ olduğunu onaylıyor

Goodyear, DAF tarafından gerçekleştirilen Tedarikçi Performans Yönetimi Programı 2022’de ‘Master’ derecesini elde etti. Geçtiğimiz yıl da DAF’ın bu ödülüne layık görülen Goodyear, üst üste ikinci kez bu ödülü alma başarısını gösterdi.

Program, DAF’ın her yıl tedarikçileri arasında gerçekleştirdiği, Tedarikçi Performans Yönetimi (SPM) çerçevesindeki ürün geliştirme, operasyon desteği ve iş uyumu konuları açısından değerlendirmelerini kapsıyor.

Yapılan değerlendirmeler neticesinde tedarikçiler; Achiever, Leader ve Master olarak derecelendiriliyor.  ‘Master – Usta’ unvanı, üstün performans gösteren ve DAF ile işbirliğini geliştirmeye kendini adamış tedarikçilere veriliyor.

Goodyear’ın, DAF’tan üst üste ikinci kez bu ödülü almasından dolayı gururlu olduğunu söyleyen OE Trucks EMEA Genel Müdürü Frank Titz “Bu ödül, ekiplerimizin ürün geliştirme ve operasyon desteğinde mükemmellik sağlamaya odaklandıklarının ve güvenilir iş ortakları olduklarının kanıtı. DAF’ın takdiri, Goodyear’ın tedarikçi-müşteri ilişkisinin gücünü bir kez daha ortaya koyuyor” dedi.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.