Lufthansa’da yeni boyama mavi ağırlıklı olacak

Alman Havayolu Lufthansa’nın 1988 yılından bu yana uçaklarında kullandığı boyamayı değiştireceği neredeyse kesinlik kazandı. Der Spiegel Dergisi, Lufthansa uçaklarında sarı ağırlıklı rengin yerini mavi rengin alacağını, uçakların kabin içlerinde de değişiklik yapılacağını yazdı.

Yeni boyamanın 5-12 Şubat tarihleri arasında ilk görücüye çıkacağı, Boeing 747-8i tipi D-ABYA isimli ilk uçağın Roma’da boyama işleminin sürdüğü belirtildi.

Lufthansa’nın yeni bir tasarım üzerinde çalıştığı şeklindeki haberler Ekim 2017’de ilk kez gündeme gelmiş ancak şirketten bu konuda bir açıklama yapılmamıştı. Havayolunun önümüzdeki ay yeni boyamayı kamuoyuna tanıtacağı belirtiliyor.

Mevcut boyama üzerinde çok radikal değişiklikler olmayacağı, sadece küçük dokunuşlar yapılacağı belirtiliyor. Şu ana kadar yeni çalışma hakkında medyaya bir görüntü yansımadı ancak wings900.com sitesi bazı muhtemel bazı çalışmalarını sosyal medyadan paylaşmıştı.

Lufthansa Havayolları Grubu CEO’su Carsten Spohr, daha önce yaptığı açıklamada şirketin imajına yönelik çalışmalar yaptıklarını belirtmişti.

www.kokpit.aero

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Anahtar Kelime: ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.