MAN Kamyon ve Otobüs ,‘Market of the Year’ ödüllerini dörtledi

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., istikrarlı başarısı ile küresel performans ödüllerini dörtledi. MAN Truck & Bus SE’nin her yıl dünya çapında en iyi performans gösteren ülkeye verdiği ‘Market of the Year’ ödülü, üst üste dördüncü kez MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’nin oldu.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, MAN bünyesinde hizmet kalitesi ile fark yarattıklarını belirterek, “Müşteri memnuniyeti temelinde sunduğumuz dört dörtlük hizmet anlayışımız ile bir kez daha ‘Market of the Year’ ödülünün sahibi olduk. Bu prestijli ödülü üst üste dördüncü kez Türkiye’ye getirmekten mutluluk duyuyoruz. Gurur köşemizde yeni ödülümüzle birlikte sadece birinciye verilen ceketimizin sayısını da dörde çıkarmış olduk. 2020 yılından bu yana aralıksız olarak kazanmaya devam ettiğimiz bu ödülde, katkısı olan tüm ekibimizi ve paydaşlarımızı kutluyorum” dedi.

MAN Truck & Bus SE’nin her yıl düzenlediği International Sales Conference – Uluslararası Satış Konferansı, bu yıl da yine şirket yetkilileri ve dünya genelindeki ülke yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Dünyanın dört bir yanından ülke satış yöneticilerinin katıldığı konferansta, aynı zamanda MAN Truck & Bus SE’nin her yıl dünya çapında en iyi performans gösteren ülkeye verdiği ‘Market of the Year’ ödülleri de sahiplerini buldu.

Dünya genelinde pazar büyüklüklerine göre, iki ayrı klasmanda dağıtılan ‘Market of the Year’ ödülleri; Kamyon, Otobüs, Van, 2. El, Satış Sonrası Hizmetler, Karlılık, Sermaye Verimliliği, Likidite başlıkları altında yapılan değerlendirmeler sonucunda satış rakamlarından pazar payına, stok ve nakit yönetiminden, müşteri memnuniyetine, toplam satış performansına kadar birçok önemli kriter baz alınarak veriliyor. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. de başarılı hizmet kalitesi ile bu önemli buluşmada bir kez kürsüye çıktı ve ‘Market of the Year’ ödülünün sahibi oldu. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., böylece istikrarlı performansı ile MAN Truck & Bus SE’nin dünya çapında dağıttığı prestijli ödülü, üst üste dördüncü Türkiye’ye getirmeyi başardı.

“Dört dörtlük performansımız ile dördüncü kez ödülün sahibi olduk”

MAN Truck & Bus SE’nin küreseldeki yöneticilerinin hazır bulunduğu konferansta düzenlenen törenle ödülü alan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, şunları söyledi:

“‘Market of the Year’ ödülü, MAN adına dünyanın dört bir yanında hizmet veren tüm ülkeler için önemli bir prestij anlamına geliyor. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. olarak, istikrarlı başarımız ile üste üstte dördüncü kez bu önemli ödülün sahibi olduk. 2020 yılından bu yana aralıksız olarak kazandığımız bu ödülde, katkısı olan tüm ekip arkadaşlarımı ve paydaşlarımızı tebrik ediyorum. Dördüncü kez Türkiye getirmeyi başardığımız ‘Market of the Year’ ödülümüz ile birlikte sadece birinciye verilen ceketimiz de gurur köşemizdeki yerini aldı.

2023 yılı, bizler için ülkemizin yılın henüz başında yaşadığı büyük deprem felaketi nedeniyle zor bir yıl oldu. Çalışanlarımız, paydaşlarımız ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak gördüğümüz müşterilerimiz dahil hepimiz çok zor bir süreçten geçtik. Böylesine önemli bir süreçte arkadaşlarımız gerek hizmet kalitesi gerekse de müşteri memnuniyeti noktasındaki başarılarını istikrarlı bir şekilde sürdürdüler. Bunu, bu çatı altında yarattığımız aile ortamının yanı sıra arkadaşlarımızın işlerine ve markalarına duydukları sadakatin bir göstergesi olarak görüyorum. Onlarla birlikte Cumhuriyetimizin 100. yılında aldığımız bu ödülün ardından, 2024 yılı ödülü için de şimdiden en güçlü aday olduğumuz söylemek istiyorum.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.