Şampiyonların İşbirliği Büyüyor

Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig’de İstanbul’da oynadığı maçlarda Beşiktaş’ın yanında olan TEMSA, şimdi bu birlikteliği deplasman maçlarına da taşıyor.

 

2016 yılında startı verilen ve artarak büyüyen işbirliği süreci, düzenlenen basın toplantısı ile paylaşıldı. Fabricio Ramirez ve Dusko Tosic’in de yer aldığı basın toplantısına Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik katıldı.

Fikret Orman: Temsa ile işbirliğimiz ülke sınırlarının dışına çıkıyor

Temsa ile olan işbirliğinin kapsamının genişlemesinden ötürü büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, “Temsa ile geçtiğimiz yıl İstanbul içinde çıktığımız yolculuk, yeni anlaşma ile beraber Türkiye’nin dört bir köşesine, hatta Beşiktaş’ın uluslararası arenada yapacağı mücadelelerle ülke sınırlarını aşmış olacak. Bu yıl da hem lige, hem de UEFA Şampiyonlar Ligi’ne iyi bir başlangıç yaptık. Türkiye’nin değerli markalarından Temsa ile sponsorluk anlaşmamızı uzatmış olmaktan dolayı da çok mutluyuz. İşbirliğimiz neticesinde Beşiktaş’ın olduğu her yerde Temsa da bizlerle beraber olacak” şeklinde konuştu.

TEMSA, deplasman maçlarında da Beşiktaş’ın yanında

Toplantıda açıklamalarda bulunan TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik, “Geçen yıl startını verdiğimiz işbirliğinde Temsa Maraton otobüsümüzle Beşiktaş Spor Kulübü’nün İstanbul ulaşımının sağlanmasına katkıda bulunuyorduk. Şimdi biz bu işbirliğini deplasmandaki mücadelelere de taşımaya karar verdik. Buradaki süreçte bize biraz da taraftarlar yol gösterdi.  Nasıl taraftarlar takımlarını hem yurtiçinde, hem yurtdışında deplasmanlarda oynanan zorlu maçlarda yanında olarak, yalnız bırakmıyorlar ve 12’inci oyuncu gibi takıma destek veriyorlarsa, biz de aynı desteği vermek ve deplasman maçlarında da Beşiktaş’ın yanında olmak istedik. Artık bundan sonraki süreçte Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde ve Süper Lig’de oynayacağı her deplasman maçında TEMSA yanında olacak. Bu işbirliği ile Türkiye’nin iki gurur verici markası yeni başarılara koşmak istiyor. Beşiktaş, Süper Lig’i son iki yıldır Şampiyon olarak tamamlıyor. TEMSA da son üç yıldır otobüs pazarının lider markası. Onun için ‘şampiyonların işbirliği büyüyor’ diyoruz” dedi.

Beşiktaş bize mutluluklar yaşatmaya devam edecek

Beşiktaş’ın bu yıl Şampiyonlar Ligi’ne Porto galibiyeti ile muhteşem bir başlangıç yaptığını belirten Dinçer Çelik, “Hepimiz, bütün Türkiye bu galibiyetten gurur duyduk. Dün akşam Leipzig ile oynanan ikinci maçta da Beşiktaş galip gelerek hepimize büyük bir mutluluk yaşattı. Biz bu mutlulukları yaşamaya devam edeceğiz, buna inanıyoruz. Beşiktaş’ın Süper Lig’de de şampiyonluk mücadelesi sürüyor. Beşiktaş’ın elde ettiği başarıların bir parçası olma imkânı veren bu güzel işbirliğinden büyük mutluluk duyuyoruz. Beşiktaş’a hem Süper Lig’de hem de Şampiyonlar Ligi’nde başarılar diliyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.