Saygınlar Lojistik’ten Katar’a Uluslararası Ticari Taşımaları

Türkiye ve Dünyanın her ülkesinden  Karayolu taşımacılık ve multimodel taşımacılık şeklini Ortadoğu ve Asya ülkelerinde yapıyoruz. İran üzeri aktarmalı veya direk servislerimiz mevcut. Transit süremiz 7-9 gün. Katar, Arap Yarımadası’nın doğusunda yer alan bir ülkedir. Katar’ın tek kara sınır komşusu Suudi Arabistan’dır. Ülkenin diğer bölgeleri ise Basra Körfezi ile çevrilidir. Katar hem konumu hem de nüfusu nedeniyle ticarete açık bir ülkedir. Nakliye işlemlerinin sık sık gerçekleştirildiği Katar’da ticari olmak üzere farklı nakliye işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Katar nakliye sektöründe farklı firmalar hizmet vermektedir. Nakliyat işlemlerinde müşteriler için farklı firma seçenekleri bulunur. Her firmanın sunduğu avantajlar farklılık gösterebilir. Katar taşımacılık işlemleri için müşterilerin doğru firmayı tercih ederek çalışması önemlidir. Saygınlar Nakliyat ailesi Katar taşımacılık işlemlerinde ön plana çıkmış başarılı bir firmadır. Bilgi ve birikim sahibi olan Saygınlar Nakliyat bu alanda profesyonel taşıma hizmeti sunmaktadır.  sayginlar@sayginlarnakliyat.com  mail adresinden hızlı dönüş alabilirsiniz.

Katar Taşımacılıkta Parsiyel Sistemi

Parsiyel, tüm olmayan anlamına gelmektedir. Taşıma sektöründe sıklıkla kullanılan parsiyel, tüm olmayan yani parça parça olan eşyaları veya yükleri taşımak demektir. Parsiyel taşıma işlemlerinde tek bir araç içerisine farklı müşterilere ait eşya veya yükler yerleştirilir. Bu sayede aynı araçla farklı müşterilerin taşıma işlemleri planlı bir şekilde gerçekleştirilir. Parsiyel taşıma işleminin gerçekleştirilmesi için müşterilerin eşya veya yükleri aynı güzergah üzerinde olmalıdır. Parsiyel taşıma işlemleri avantajlıdır. Sağladığı avantajlar:

  • Müşterilere daha uygun fiyat sunulur.
  • Aynı araçla birden fazla müşterinin taşınması gerçekleştirilir.
  • Firma için araç veya ekip kaybı yaşanmaz.

Parsiyel taşıma işlemleri daha çok firmalar için avantaj sağlamaktadır. Aynı güzergah üzerinde yer alan adresler için farklı araçlar kullanmak yerine aynı araç içerisinde taşıma işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede araç ve ekip kaybı yaşanmaz. Müşteriler için avantaj ise fiyatların daha uygun olmasıdır. Parsiyel taşıma işlemi eğer kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmezse dezavantajların ortaya çıkmasına neden olabilir. Herhangi bir dezavantajın görülmemesi için kontrollü, planlı ve programlı taşıma işlemi gerçekleştirilmelidir. Katar parsiyel taşımacılığında Saygınlar Nakliyat ailesi ön plana çıkmaktadır.

Katar Taşımada Fiyatlar

Katar nakliye sektöründe her firmanın sunduğu fiyatlar farklıdır. Fiyatlarda görülen farklılığın nedeni ise taşıma aracı, taşıma yöntemi, ekip sayısı ve eşya durumudur. Müşteriler doğru ve uygun fiyata güvenilir taşıma hizmeti için Saygınlar Nakliyat ile çalışabilir. Saygınlar Nakliyat zamanı doğru değerlendirmekte, profesyonel ekiple en doğru fiyat listesini sunmaktadır. Katar taşımacılıkta tır ile taşıma sıklıkla tercih edilmektedir. Katar tır fiyatları ise firma tarafından uygun fiyat listesiyle müşterilere sunulmaktadır.

Güvenilir ve Garantili Katar Taşımacılığı

Katar frigo taşımacılıkta müşterinin maddi ve manevi zarara uğramaması için firmayı doğru tercih etmesi gerekir. Firma tercihinin önemli olduğu taşımacılık sektöründe Saygınlar Nakliyat profesyonel kadroyla hizmet vermektedir. Firma, yılların bilgi ve birikimine sahip olduğu gibi yeniliğe ve gelişime de açıktır. Sektörde gerçekleşen yenilikler doğrultusunda çalışmalarını geliştiren firma, Katar taşıma alanında en iyi hizmeti sunmaya gayret etmektedir.

Doha taşıma için farklı araçlar kullanılmaktadır. Araçların boyutları değiştiği gibi araç içi özellikler de değişmektedir. Tek müşteriye ait taşıma aracı kullanıldığı gibi birden fazla müşteri için uygun taşıma aracı da kullanılmaktadır. Müşteriler, Doha nakliye çalışmalarından ve El Vakra nakliye çalışmalarından güvenle faydalanabilir. Katar ülkesinin şehirlerine yapılan taşıma işlemi garantilidir. Müşterilerin maddi ve manevi zarara uğramaması için taşıma sözleşmesi yapılmaktadır. Sözleşme sayesinde hem müşterinin hem de firmanın hakları korunmaktadır. Sözleşme doğrultusunda yaşanacak maddi ve manevi hasar en az riskle ve kayıpla atlatılır. Katar nakliye işlemlerinde ön plana çıkmış firma, başarılı ekibiyle birlikte müşteri odaklı taşıma hizmeti sunmaktadır. Müşteriler, Doha ve diğer şehirler için gerçekleşecek nakliye işlemlerinde firmayı güvenle tercih edebilir.

İran bazargan gümrüğünde işlemler yapılıyor, dayyer limanından roro ile katar / Alruwais limanına gidiyoruz. Müşteri talebine göre iç nakliye hizmeti ve gümrükleme hizmeti vermekteyiz. Saygınlar Taşımacılık Ortadoğu / Asya ülkelerinden aktarmadan ve direk özmal tırlarıyla nakletmektedir.

Kaynak : KATAR KARAYOLU NAKLİYE

ADVATORIAL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.