Saygınlar Nakliyat, Türkmenistan Yolunda Hizmet Kalitesinde Öncü

Türkmenistan, Orta Asya’da yer alan bağımsız bir Türk devleti olup yaklaşık 6 milyon nüfusa sahiptir. Türkmenistan konumu itibariyle farklı medeniyetlerin kesişim noktasında bulunur ve tarihi İpek Yolu üzerinde de önemli bir konuma sahiptir.

Gerek tarihsel gerekse de ticari açısından oldukça önemli bir konuma sahip olan Türkmenistan nakliye hizmet ağı konusunda da oldukça gelişmiştir. Başkent Aşkabat nakliye hizmetlerinin merkezi konumunda bulunduğu gibi ülkenin gelişmişlik seviyesini üst kademelere çıkartmaktadır.

Aşkabat, Ahal, Balkan ve Mary illeri başta olmak üzere Türkmenistan genelinde sunduğu nakliye hizmetleri ile sektöründe ön plana çıkan Saygınlar Uluslararası Nakliyat ve Lojistik bünyelerinde bulunan Türkmenistan nakliyat  hizmetleri ile müşterilerinin büyük beğenilerini kazanmaktadır. Hizmetleri içerisinde yer alan frigo ve parsiyel taşımacılık hizmet dallarıyla da müşterilerinin ihtiyaçlarını profesyonel olarak karşılarken uzun yıllardır hizmet verdikleri sektörlerinde güvenin adresi konumunda yer almaktadır.

Türkmenistan Frigo Hizmeti Nedir? Soğutuculu  Reefer thermo king

Nakliyat hizmetleri, birbirinden farklı ürünlerin birbirlerinden farklı koşullarda taşınma durumunu açığa çıkartabilmektedir. Örneğin kuru paketlenmiş gıdaların taşındığı nakliye işlemlerindeki ürün taşınma sıcaklığı ve taşınma alanı içerisindeki nem miktarı ile kolay bozulabilecek gıdaların taşınma sıcaklıkları ve taşınma nem miktarları birbirlerinden farklılık göstermektedir.

Saygınlar Uluslararası Nakliyat ve Lojistik bünyelerinde yer alan Türkmenistan frigo  hizmeti ile kolay bozulabilecek, çürüme ve ekşime oluşturabilecek soğuk taşınması gereken ürünleri profesyonel olarak ulaştırılacakları yerlere iletirken bu hizmetleri sayesinde müşterilerinin en büyük yardımcıları konumunda bulunmaktadır. Soğuk zincir hattı üzerindeki görevlerinin bilincinde olan firma, ürün çeşidine bağlı olmakla birlikte belirli bir sıcaklık ve nem koşulları altında ürün nakliyesi hizmetleri gerçekleştirmektedir. Bu sayede taşımacılık esnasında müşterilerinin en ufak bir sorunla karşılaşmasının önüne geçerken ürünlerin güvenle ulaştırılmasına olanak sağlamaktadır.

Türkmenistan Parsiyel Hizmeti Özellikleri Nelerdir?

Parsiyel, kelime anlamı itibariyle parça demektir. Parsiyel taşımacılık ise parçalı taşımacılık anlamına gelmekte olup taşınılmasını istenilen ürünlerin tır içerisinde sadece tek bir kişiye veya firmaya ait ürünlerin taşınması anlamına gelmektedir. Bu sayede farklı kişilere veya firmalara ait ürünlerle bir temasa girmeden ürünlerin direkt kişiye ulaştırılmasına olanak sağlamaktadır.

Uluslararası nakliye sektöründe hizmet veren pek çok firmaya karşın bünyesinde Türkmenistan parsiyel  hizmeti sunan Saygınlar Uluslararası Nakliyat ve Lojistik, bu alanda da güçlü altyapısı ile kaliteli ve profesyonel bir hizmete imza atmaktadır.

Türkmenistan Nakliye Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Saygınlar Uluslararası Nakliyat ve Lojistik bünyesinde gerçekleştirdiği bu uluslararası hizmetindeki hizmet fiyatlarını;

  • Ürün çeşidi,
  • Ürün miktarı,
  • Taşınacağı mesafe, varış şehri.
  • Parsiyel veya frigo taşımacılığın kullanılıp kullanılmayacağı,
  • Ürün toplam ağırlığı gibi müşterinin ihtiyaçlarına özel olarak fiyat belirlemekte olup sektöründe hizmet veren pek çok firmaya karşın sunduğu uygun fiyatlı hizmet anlayışı sayesinde de müşterilerinin en sık tercih ettiği firma konumunda bulunmaktadır.

Kaynaktürkiyedeki lojistik firmaları
sayginlar@sayginlarnakliyat.com

ADVERTORIAL

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.