TAHA HAVA KARGO EZBER BOZAN HİZMETLER VERİYOR

Taha Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Emin Taha ve ekibi, “TAHA HAVA KARGO ile ezber bozmaya devam ediyoruz. Siz, isteyin TAHA KARGO gerçekleştirsin. Hava kargo THA KARGO’dur…” diyor.

Irak’a taşımalarda son noktayı koyan Taha Kargo, hava kargoda da iddialı. Taha Karago’dan yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi: “TAHA HAVA KARGO, Taha Group bünyesinde Haziran 2013 yılında kurulmuş olup, dünyanın her yerine hızlı ve güvenilir şekilde hava kargo taşımacılığı yapıyor. 2011-Ocak ayında Irak Aırways Kargo Satış Acentesi olarak hizmete başladık. 2013 Haziran ayında ise Kargo IATA belgesini alarak dünyanın her tarafına Hava Kargo hizmeti verme yetkisini alarak çalışmaya başladık. Taha Hava Kargo, Taha Group bünyesinde Ocak 2011  yılında hizmete başlamış olup, Kargo IATA Belgesini Haziran-2013  tarihinde alarak Dünya’nın her yerine hızlı ve güvenilir şekilde hava kargo taşımacılığı hizmetini devam ediyor.  TAHA HAVA KARGO sivil havacılık yetki belgesine sahip olan bir IATA acentesidir.  Acentemiz müşterilerimizin taleplerine bağlı olarak aynı zamanda gönderilerin gümrükleme hizmetini de sağlıyor.”

SAUDİA CARGO’NUN GENEL SATIŞ & SERVİS ACENTELİĞİNİ DE YAPIYORUZ

“TAHA HAVA KARGO Dünya’nın her yerine parsiyel ya da komple her türlü eşyanın garantili ve sigortalı olarak taşımasını sağlıyor. TAHA HAVA KARGO, son dönemlerde yaptığı yeni atılım ve girişimlerle kısa sürede sektörün göze çarpan isimlerinden birisi olmayı başarmıştır. Taha hava kargo, 1 Ocak 2014 tarihinden itibaren Saudia Cargo’nun Genel Satış & Servis acenteliğini de yapıyor. Taha Hava Kargo olarak firmamız, özellikle 2014 yılı başından günümüze kadar, sektör bazında büyük  gelişim göstererek IATA (International Air Transport Association) sıralamasında 124.lükten 19.sıraya yükselerek  ülkemizdeki IATA belgesine sahip Hava Kargo acenteleri arasında  önemli bir konuma ulaşmıştır. Özellike Irak’taki müşterilerimize, 2016 Aralık ayında başlattığımız hizmet kapsamında söz konusu tarihten bu yana Bağdat/Irak’a havayoluyla yapılan toplam tonaj,1710 ton ağırlığa ulaşmıştır.  Taha Kargo olarak dünyanın her ülkesine ihracat ve ithalat taşıma hizmetlerimizin yanısıra, cross trade ( çapraz transit Ticaret) diye adlandırdığımız  transit hava taşıma hizmetimizde mevcuttur. Bu taşıma şeklinde, siz değerli müşterilerimizin hava kargolarını, Türkiye dışındaki  bir ülkeden başka 3.ülkeye taşıyabiliyoruz. İçinde bulunduğumuz süreçte Amerika/Irak, İngiltere/Irak, Almanya/Irak olarak transit hava taşıması gerçekleştirdik. Ayrıca yine 2014 yılı basından bu yana başlattığımız kurye hizmetimizle de dünyanın her ülkesine Transit süre 2 gün olarak kurye hizmetimizde bulunuyor. TAHA HAVA KARGO servisi olarak,hava kargo sektöründe  günden güne ilerleme kaydederek, müşterilerimize  en sağlıklı ve iyi hizmeti sunmak temel hedefimiz olacak.”

TAHA HAVA KARGO SAUDIA CARGO TÜRKİYE GENEL SATIŞ & SERVİS ACENTASI

“TAHA HAVA KARGO, 1 Ocak 2014 tarihinden itibaren Taha Group bünyesinde Dünya’nın önde gelen havayollarından Saudia Cargo’nun Türkiye Genel Satış ve Servis Acentesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Saudia Cargo GSA’sı olarak Taha Kargo, başta Suudi Arabistan’da Cidde, Riyad, Damman ve Medine olmak üzere, Uzak Doğu, Kuzey&Güney Afrika ve Orta Doğu’ya kargo taşımacılığı yapıyor. Saudia Cargo, geniş ağı, hızlı ve güvenli hizmet kalitesiyle hava kargo taşımacılığında Dünya’nın önde gelen aktörlerinden biridir. Saudia Cargo Türkiye Yetkili Satış ve Servis Acentası olarak bizler de müşterilerimize en hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermeye devam etmeye çalışıyoruz. TAHA HAVA KARGO olarak, Saudia Cargo’ya en kaliteli ve güvenli şekilde hava kargo hizmeti vermekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.”

AHMET DOĞAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.