Tehlikeli Madde Taşımacılığının Adresi: Alışan Lojistik

ADR dediğimiz tehlikeli madde taşımacılığı büyük deneyim ve özen istiyor. Ülkemizde bunu en iyi şekilde yapan firmaların başında ise ALIŞAN LOJİSTİK geliyor. Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Damla Alışan, bu konuda çok önemli ve profesyonel işler ortaya koyduklarını belirtiyor. 

Tehlikeli madde taşımacılığı ülkemizde çok büyük bir önem arzediyor. Sadece aslında ülkemizde de değil, dünyanın dört bir yanındaki ülkeler için bu taşıma türü çok önemli.

LİKİT KİMYASAL MADDE TAŞIYORUZ
Bir röportajında, Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Damla Alışan, uluslararası ve yurt içi dökme olarak tehlikeli ve tehlikesiz her tür likit kimyasal madde taşımacılığı yaptıklarını belirterek, eğitim ve deneyimin önemini vurguluyor.

ADR’DE EN ÖNEMLİ OYUNCULAR ARASINDA GELİYOR

Alışan Lojistik ADR konusunda çok önemli bir deneyime sahip. Alışan Lojistiğin, uluslararası taşımacılık ve lojistik hizmetleri konusunda her alanda, her zaman öncü olmaya çalışan bir grup olduğuna dikkat çeken Damla Alışan, “Kurumsallaşmış Lojistik Şirketi “ vizyonu çerçevesinde çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Tehlikeli madde taşımacılığı alanında yatırımlarına hız kesmeden devam etiklerini vurgulayan Alışan, sektörde en önemli unsur olan tank konteyner yatırımlarına ise ihtiyaca bağlı olarak düzenli bir şekilde yapıldığına işaret ediyor.

GÜVENLİK EN ÖNEMLİ UNSUR

En önemli faktörün güvenlik olduğunu ifade eden Alışan, teknolojik ekipmanlar olmadan yapılan temizleme işleminin, çevreye biyolojik ve kimyasal anlamda geri döndürülemez zararlar verebileceğinin altını çiziyor.

 

Konya’da tank yıkama tesisini hizmete açtık

Alışan Lojistik ADR konusunda yatırımlarına da devam ediyor. Tank temizleme alanındaki yatırımlarına bu yılın Ocak ayında hizmete sundukları Alışan Konya tanker ve tank konteyner yıkama tesisleri ile devam ettiklerini belirten Alışan, yeni tesis hakkında bir röportajda şu bilgileri vermişti: “7 bin metrekarelik alanda Ocak 2017 itibariyle hizmet vermeye başladı. Tesisin kurulumunda son teknoloji kullanıldı ve doğa ve çevre duyarlılığı en üst seviyede tutuldu. Konya tesisimizde tanker, isotank konteyner, IBC, varil gibi ekipmanların yıkanması, tanker ve isotank konteynerlerin ısıtılması, konteyner ve IBC tamirleri, Iso ve Dry box konteyner depolama hizmetleri sağlıyoruz. Ayrıca kimyasal ve biyolojik arıtma tesisimizde mevcut”.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.