Thermo King’den Solar Panel

ThermoLite güneş panelleri, yakıt tüketimini ve emisyonunu azaltırken akü ömrünü arttıracak sürdürülebilir güç yönetimi çözümü sunuyor. Bu sayede işletme karlılığının da artmasında önemli bir rol sahibi oynuyor.

Sert hava koşullarına dayanıklı ThermoLite paneller, kış aylarında, yağmurlu veya gölgeli havalarda bile ünitenin aküsünü şarj ederek akü sorununu ortadan kaldırıyor. Bu sayede ünitelerin akü şarjı için kullanılacak yakıt tüketimi azalırken CO2 salınımı da düşüyor.

ThermoLite güneş panellerinin 40W ve 110W’lık 2 farklı modeli bulunuyor. Yakıt tüketim maliyetlerinin azalması, CO2 salınımının düşmesinin yanı sıra akünün bitmesi engelleniyor ve takviye yapma ihtiyacı ortadan kalkarken, yol yardım maliyetleri de azalıyor. Tüm bu faydalar ile yakıt, servis ve akü değişim maliyetlerinden yüzde 23’e varan tasarruf sağlanıyor. Thermo King, ThermoLite güneş panelleri, başta SLXi modeli olmak üzere tüm Thermo King modellerinde, çekicilerde ve tüm soğutucu markalarına uygun.

2008 yılından bugüne kadar Doğuş Otomotiv, sektörde ilk kez müşteri destek hattını kurması, kumanda paneline Türkçe dil alternatifini ekletmesi, ünitenin kayıt altına aldığı hava hareketlerinin raporunu yazılı olarak veren dokunmatik TouchPrint yazıcının, kapının açıldığı anda soğutmayı durduran kapı sensörünü ve uzaktan müdahale şansı veren TrackingTM uydu takip sistemini standart hale getirmesiyle sektörün dijital dönüşümüne çok önemli katkılarda bulunmuştur.

Farma – İlaç taşımacılığındaki gereksinimleri ve talepleri eksiksiz olarak karşılayan, AB normlarına uygun İyi Dağıtım Uygulaması(GDP)’nı geliştirmiş ve Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ile Yetkilendirme Protokolü oluşturarak, ATP Anlaşması kapsamında test, onay ve belgelendirme işlemlerine Gebze, Sakarya ve Hatay bölgesinde başlamıştır.

Doğuş Otomotiv 2008 yılından itibaren Türkiye’de Thermo King distribütörlüğüne devam etmektedir. Doğuş Otomotiv şirket vizyonu gereği distribütörü olduğu markanın tüm teknolojik gelişimlerini Türk kullanıcıların hizmetine dünya ile aynı anda sunmaktadır.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.