Tırsan’dan Uuslararası Logitrans Fuarına Yeni Lansmanlarıyla Tam Destek

Türkiye treyler sektörünün güvenilir önemli firması  Tırsan, bu yıl 14.sü gerçekleştirilecek olan Almanya merkezli Uluslararası Logitrans Lojistik Fuarının İstanbul bacağında yerini aldı.

Tırsan, 10-12 Kasım 2021 tarihlerinde gerçekleşecek Logitrans fuarında, 40 yılı aşkın uluslararası deneyimi ve mühendislik birikimini, Türk ve uluslararası tüm paydaşlarıyla paylaşacak ve ülkemiz nakliyesini bir adım daha ileriye taşıyacak yeniliklerini lanse edecek.

İstanbul Fuar Merkezi’nde 10. Hol, Stand 220’de müşterilerini ve sektör paydaşlarını ağırlamaya hazırlanan Tırsan, fuarın Avrupa ve Asya arasındaki tedarik zincirlerinde iş ilişkilerini kurabilmek ve Avrasya bölgesindeki iş bağlantılarını güçlendirme hedefine, hem uluslararası deneyimi ve bilgi birikimi, hem müşterilerinin rekabetçiliğini artıran ürünleriyle hem de Avrupa’nın en geniş ürün gamı ile destek olacak.

Tırsan, Çözüm Odaklı Ürün Gamı ve Genel Kargo Taşımacılığına Özel Lansman Aracı ile Logitrans Fuarına Damgasını Vuracak

Türkiye’nin öncü pazar lideri ve kendi teknolojisini üreterek Türkiye ihracatında treyler sektörünü zirveye taşıyan Tırsan, Almanya’da sürekli katıldığı Transport Logistic Fuarının Türkiye bacağında, özel süspansiyon sistemi ile midilli ve yarı midilli çekicilerle uyumlu kullanım sağlayan ve filo yönetiminde operasyonel esneklik uzmanı Tırsan Tenteli Perdeli T.SCS MR aracını sergileyecek.

Fuar açılış günü ayrıca Tırsan, Türkiye genel kargo nakliyesini bir adım daha ileriye taşıyacak yeni bir aracı lanse edecek. Toplam sahip olma maliyeti ve CO2 salınımının azaltılmasında rakipsiz yeni aracı, 10 Kasım Çarşamba günü bir etkinlik ile taşımacılık sektörüne tanıtılacak.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.