Turkish Cargo, yeni marka stratejisiyle yükseliyor

Bugünün değil geleceğin standartlarını ortaya koyan ve devamlı gelişim gösteren Turkish Cargo, yeni marka stratejisi ‘’Raise The Bar’’ ile sürekli değişen dünyada beklentilerin ötesine geçiyor ve tüm paydaşlarını bu gelişime davet ediyor.

Müşterileriyle birlikte büyüme sağlamak için uzun süreli güçlü ilişkiler kuran Turkish Cargo, kendini ‘’Güvenilir ve Çevik iş ortağı’’ olarak tanımlıyor ve sınırsız fırsatlar sunarak hizmet çıtasını yükseltiyor. Hızlı ve dürüst iş süreçleriyle başarı çıtasını sürdürülebilir şekilde yükselten hava kargo markası, ‘’Ekip ruhuyla’’ hareket ederek iş ortaklarına ve müşterilerine her daim güvenilir, kaliteli ve etkili çözümler sunarak katılımcı bir çalışma yöntemi izliyor.

Geniş uçuş ağıyla birlikte ‘’Kıtalar arasında köprü kuran’’ Turkish Cargo, en verimli transit bağlantı çözümlerini sunuyor

Dünyanın 127 ülkesinde 300’den fazla destinasyona ulaşan başarılı marka, dünyanın en önemli kavşak noktalarından biri olan İstanbul gibi küresel bir merkezde global iş süreçlerini uzman ekipleriyle gerçekleştiriyor.

Başarılı marka, dünyanın en büyük ve modern hava kargo tesislerinden biri olan SmartIST ile gelecek yolculuğunu sürüdürüyor

Turkish Cargo, İstanbul Havalimanı’nda yapımı devam eden dijital donanımlı tesis SmartIST’te yürüteceği iş süreçlerinde, modern teknolojiyi kullanarak yıllık 4 milyon ton kargo elleçleme kapasitesine sahip olacak. SmartIST; sahip olacağı AR, Drone, Robotik Otomasyon ve Optimizasyon gibi teknolojiler özellikler ile, müşterilerine daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli bir kargo hizmeti sunacak.

Dünyada 60’tan fazla başkente 7 saatlik uçuş mesafesinde olan benzersiz bir konumda yer alan başarılı marka, müşterilerine en verimli transit bağlantı çözümlerini ve tüm ihtiyaçlara uygun hava kargo hizmetini sunmaya devam ederken, 2023 yılında dünyanın en büyük 5 hava kargo taşıyıcısından biri olmayı hedefliyor.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.